Hledáte přípravek, který dá vašim vlasům novou sílu? Vyzkoušejte novou salonní kúru – rituál globální péče 4D Franck Provost, která slibuje změnit vaše unavené, oslabené, lámavé či matné vlasy k nepoznání. Během 30 minut budou prý jako znovuzrozené.

Aplikace čtyř nerozlučných přípravků vlasové péče 4D Franck Provost obsahujících unikátní složky Kératine a Créatine slibuje vlasy detoxifikovat (zbavit nánosů na vlasech způsobených vnějšími vlivy či chemickými procesy), hloubkově je obnovit, vyživit, zpevnit a současně je zanechá krásně hebké, lesklé a lehké. Rituál, stejně jako řada přípravků 4D pro domácí péči, jsou určené pro všechny typy vlasů. Salonní rituál 4D exkluzivně v salonech Franck Provost stojí 590 Kč.

Nová salonní kúra Franck Provost 4D

Nová salonní kúra Franck Provost 4D

Účinky Rituálu 4D prodloužíte i doma!

Franck Provost vyvinul kompletní řadu péče adaptovanou na každý typ vlasů. Šampon, mlasová maska, ochranný spray a sérum na konečky poskytne vlasům vše, co potřebují.

Detoxifikační šampon 4D

Detoxikační šampon Čistí do hloubky a odstraňuje nánosy na vlasech buď z škodlivin z ovzduší nebo z chemických procesů na vlasech. Vlasy znovu nalézají svoji vitalitu, díky spojení Kératinu a Créatinu jsou jako znovuzrozené, zregenerované a objemné.

Nová salonní kúra Franck Provost 4D

Nová salonní kúra Franck Provost 4D

Výživná a posilující maska 4D

Výživná maska regeneruje vlasy do hloubky. Spojení Créatinu a Kératinu dodává vlasům lehkost a vitalitu. Bambucké máslo a jojobový olej vyživují, dodávají hebkost a lesk. Vlasy jsou zkrášlené, lesknou se jako zrcadlo a jsou lehké. Obsahuje filtry proti UV záření.

Ochranný sprej 48h 4D

Tento ochranný spray na vlasy je péčí bez oplachování, vyživuje a chrání vlasy proti vnějším nepříznivým vlivům. Spojení Créatinu a Kératinu posiluje a ozdravuje vlasy. Thermo-ochranné složení usnadňuje úpravu vlasů: vlasy jsou posílené, hebké a nádherně lesklé. Obsahuje filtry proti UV záření.

Nová salonní kúra Franck Provost 4D

Nová salonní kúra Franck Provost 4D

Sérum na konečky 4D

Sérum na vlasové konečky hloubkově opravuje poškozené a roztřepené konečky vlasů. Složení obohacené o vzácné oleje z lněného semínka a z makadamových ořechů obnovuje, vyživuje a posiluje vlasy a chrání je proti vnějším nepříznivým vlivům. Vlasy jsou hebké, lesklé, konečky pevné a zacelené.

Doporučené ceny přípravků nové řady Franck Provost 4D
  • Šampon 4D: 385 Kč
  • Maska 4D: 600 Kč
  • Sprej 4D: 500 Kč
  • Sérum 4D: 600 Kč

Zdroj obrázků: poskytl L’Oréal

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail