Prémiové markýzy, díky kterým se obýváky stěhují na zahrady

Ke komfortu dnešní doby patří rozhodně rozšíření obytného prostoru směrem do exteriéru. U rodinných domů nejčastěji směrem na zahradu, v bytech na terasy či předzahrádky. Venkovní posezení bez zastřešení však není příliš ideální. Prémiové markýzy proti dešti jsou ideální volbou, jak si užít posezení venku v podstatě za každého počasí.

Venkovní markýzy mají schopnost vymezit odpočinkový prostor v exteriéru a velice esteticky mu nabídnout funkčnost spočívající v ochraně před nepříznivým počasím. Zejména před deštěm, ale rovněž před příliš ostrým sluníčkem. Takto zastřešená plocha je perfektně chráněná a umožňuje nám prostor využívat efektně pro odpočinek, stolování, hru dětí, ale i zábavu dospělých, dokonce jako skvělé místo pro home office.

Při výběru markýz je důležitá především kvalita

Markýza je v podstatě stavba, která musí umět nabídnout takové parametry a kvalitu, jenž odolají i v nepříznivém počasí, pro které jsou určeny. To většina běžně nabízených produktů z hobby marketů nesplňuje. Značka T-shade vznikla ve snaze nabídnou víc. Stojí za ní specializovaná firma T-bold s.r.o., která nechce na trhu bodovat cenami na úkor kvality, ale právě zcela prémiovou kvalitou markýz. Postavte na kvalitních markýzách T-shade i vaši odpočinkovou zónu.

Kazetové markýzy jako synonymum elegance a inteligence

Kazetová markýza od T-shade je top produktem v oblasti venkovního zastínění. Díky svému elegantnímu designu a uzavřené konstrukci se dokonale integruje do exteriéru každého domu. Tato řada markýz nabízí nejen ochranu před sluncem, ale je speciálně navržena tak, aby efektivně odolávala i dešti. Prémiové kazetové markýzy jsou luxusní produkt, který v sobě kombinuje styl, funkčnost a dlouhou životnost. Samozřejmostí je nepromokavá tkanina, ale též integrované řešení odtoku vody. Markýzy si lze dokoupit i s dalším příslušenstvím, kterým je integrované osvětlení, topení, automatické zatahování a roztahování i s čidly reagujícími na změnu počasí. Tyto inteligentní vychytávky dávají využití markýz zcela nový rozměr.

Boční markýzy pro zajištění soukromí i ochranu před větrem

Boční markýza je vlastně zástěna, jejíž úkolem je zajištění soukromí, ale i ochrana před počasím. Vytváří závětrné clony, současně chránící i před deštěm či sluncem. Kromě toho dávají boční markýzy odpočinkové zóně příjemný moderní design. Hodí se na venkovní terasy u domu, ale i do bytových domů. Jsou velice vkusné a praktické. Hodí se samostatně, ale i jako doplněk ke klasické markýze.

Prémiové markýzy na míru

Společnost T-bold s.r.o. se specializuje na výrobu markýz přímo na míru zákazníka. Možnost výběru z mnoha látek a barev konstrukcí umožňuje plnou personalizaci produktu. Každá markýza je tak unikátním doplňkem, který podtrhuje charakter daného prostoru. Pětiletá záruka a důraz na detail zajišťují, že každý produkt značky T-shade je investicí do kvality a stylu. Podívejte se na kompletní sortiment prémiových markýz.