Pokud hledáte kadeřnictví Praha, tak se zastavte u kadeřníka na Zličíně

Jedno z nejlepších kadeřnictví v Praze najdete v OC Metropole na pražském Zličíně (Praha 5). Profesionálové se postarají o ženy, muže i děti. A kvůli velkému zájmu o služby otevřel Barbers`s wife svoji pobočku i pár kilometrů vedle – v Jinočanech. Další otevírá v Rudné. Zastavte se u kadeřníka.

Najít kvalitního kadeřníka v dobrém pražském obchodním centru nabízí mnoho výhod. Spojit lze totiž příjemné s užitečným. Udělat si nezbytné nákupy a radost u kadeřníka. Nebo naopak, radost nákupy a absolvovat už tak potřebnou návštěvu kadeřnictví kvůli ostříhání či nabarvení odrostů. Jako ženy máme výhodu, že nás baví obvykle obojí – nákupy v obchodním centru i návštěva kadeřnictví. Zejména takového, jakým je Barbers`s wife.

Kvalitní kadeřnictví pro ženy, muže i děti

Díky skvělému týmu i strategickému umístění salonu Barbers`s wife se zde u kadeřníka schází doslova celá Praha. Nechybí ani VIP klienti, protože v kadeřnictví se zkoncentrovali na jednom místě skuteční specialisté v oboru. Salon se stal synonymem pro kadeřnictví Praha a zákazníky se stávají doslova celé rodiny. Umístění salonu v normálnější době než je ta koronavirová umožňuje posadit dítě do kina a zajít si do kadeřnictví. Nebo nechat partnera v restauraci. Na všechno je Metropole Zličín připravena. Kadeřnictví zde funguje v perfektní synergii s dalšími možnostmi, které centrum nabízí.

Kadeřnictví se dělí na dámské kadeřnictví a pánský barber shop. Zatímco ženy si přichází pro klasické služby ohledně střihu, barvy či péče o vlasy, pánové zde najdou nejen zkušené kadeřníky, pokud jde o pánský střih, ale mohu se nechat rovněž oholit. Holí se speciální metodou se zapářkou a břitvou. Nebudete věřit, jaký rozdíl je to proti klasickému holení. Žádné pupínky po holení a oholení vydrží i tři dny. K tomu si můžete nechat upravit vlasy a přímo u holiče si vychutnat i sklenku whisky či dobrého piva. Pravidelná návštěva holičství se stává životním stylem a mnoho můžů se již v holičství dvakrát v týdnu i skutečně zastaví.

Pro ženy je pravidelná návštěva kadeřnictví samozřejmostí

U kadeřníka v Barbers`s wife můžete žádat úpravu střihu, nový střih, barvení odrostů i zcela novou barvu, slavnostní i svatební účesy, ale též diagnózu problémů s vlasy a jejich řešení. Jen stěží budete hledat tak zkušený a proškolený tým, jaký najdete v kadeřnictví Praha na pražském Zličíně. Každý kadeřník je pravidelně školen v nových technikách střihu, v barvení i v aktuálních módních trendech. Klienti si zde mohou koupit rovněž profesionální vlasovou kosmetiku, která není dostupnou v běžné maloobchodní síti, ale její kvalita je výrazně lepší.

U kadeřníka na Zličíně rádi přivítají děti

Na pražském Zličíně je kadeřnický tým připraven i na dětské návštěvníky. Dnes je běžné již zhruba od třetího roku věku dítěte pravidelně navštěvovat kadeřnictví i s ním. Děvčátkům se upraví střih a zastříhnou konečky, kluci potřebují slušivý klukovský účes. Děti doma už dávno nestříháme a u kadeřníka v OC Metropole na Zličíně se budou navíc cítit doslova královsky.