UNCS – to je pohodlná pánská móda se stylem

Pod značkou UNCS se ukrývá nejen pánské móda, ale i ta dámská. Pojďme se teď ale podívat na to, jak stylově obleče právě muže.

Oblečení této značky můžete znát již poměrně dlouho. V podstatě na něm již vyrostla jedna generace. Vznikla totiž již v roce 1989 jako UNCLE SAM a.s. Dnes se prezentuje pod názvem UNCS – United Clothing Style. Casual street&sportwear móda je charakteristická tím, že myslí skutečně na muže všech postav. Nabízí totiž až deset velikostí oblečení, od XS až po 7XL. I proto se zde oblékají zákazníci každého věku a jakékoliv postavy. Zatímco jiné značky velikosti spíše zmenšují, UNCS dbá o to, aby z prodejny neodešel nikdo s nepořízenou a obléknout umí i skutečně pompézní mužskou postavu – bez rozdílu, jestli s dotyčný přišel pro tričko, kalhoty, nebo třeba bundu.

UNCS nabízí dvě modelové kolekce do roka

Trendy se dnes mění extrémně rychle. V UNCS nabízí svých zákazníkům dvě kompletní sezónní kolekce – jaro/léto a podzim/zima. Aktuálně tak v zimní kolekci nechybí třeba stylová pánská bunda.

Chcete se konečně obléct do své velikosti?

Stavte se v některé z 15 českých prodejen UNCS, nebo si objednejte v e-shopu. Své obchody má firma též na Slovensku, v Rusku, v USA, ve Finsku v Rakousku a na Ukrajině. Sortiment zahrnuje komplexní pánskou módu, včetně spodního prádla, koupacích šortek, tepláků, pásků, čepic, peněženek i pánských šperků. Nechybí samozřejmě trika, polo trika, mikiny, košile, vesty, svetry, tepláky, kalhoty a pánské bundy. Součásti sortimentu je též oblečení a doplňky v moto designu. Vždyť skvělá stylová móda UNCS doslova láká popadnout pořádnou mašinu a svobodu si užít nejen v pohodlném oblečení značky, ale i na silnici.

Pod značkou UNCS se ukrývá nejen pánské móda, ale i ta dámská. Pojďme se teď ale podívat na to, jak stylově obleče právě muže.

Ležérní pánská móda, kterou budete milovat

Nepatříte mezi kravaťáky? Tak to jste tady správně. Oblečení pro muže UNCS vás obleče extrémně pohodlně bez toho, aby utrpěl styl. A stejné pohodlí si máte možnost dopřát i v páru. UNCS myslí i na ženy.