PURE DISTRICT přináší revoluci do světa krásy a zdraví

Dnešní svět si zakládá na kultu krásy, mládí a stále více i na kultu zdraví. Dobře vypadat, nestárnout a být zdravým už není štěstí, kterého se nám dostalo. Je to povinnost, bez které v hektické společnosti plné nereálných vzorů neuspějeme. Avšak naštěstí po ruce už nemáme jenom filtry pro smartphony či Photoshop, které nás zvládnout omladit a udělat hezčími. Moderní kosmetika dnes umí i bez chemie vyzmizíkovat vrásky, třeba za 3 minuty. Zkuste PURE DISTRICT.

Společnost PURE DISTRICT vstoupila na beauty scénu jako revoluční koncept, který spojuje krásu a zdraví bez kompromisů. Tento well-being concept store, dostupný také online na webových stránkách Puredistrict.cz, nabízí nejen čistou kosmetiku bez chemie, ale rovněž inovativní produkty s viditelnými výsledky v oblasti krásy a antiagingu. Za tímto projektem stojí odborná garantka, PharmDr. Lucia Havlíková, a tvář celého podniku, MgA. Líba Drdáková.

Konečně čistá kosmetika bez chemie, která funguje

Jedním z klíčových prvků, který odlišuje PURE DISTRICT od ostatních obchodů, je jeho závazek k čistotě složení produktu a k bezpečnosti v každém aspektu. V sortimentu nalezneme exkluzivní značky, jakou je například korejská kosmetika WHAMISA. Firma je jejím výhradním dovozcem pro český trh. Ale to není vše. PURE DISTRICT provádí i vlastní výzkum a hledá inovace, které stimulují tělo a pokožku, aby přirozeně odolávali stárnutí.

Zkuste nejúčinnější kyselinu hyaluronovou na trhu

Vrcholem inovace v oblasti antiagingu je vysoce koncentrovaná lyofilizovaná perla kyseliny hyaluronové obsahující 25 972 ppm HA, což je desetinásobek běžné dávky v jiných kosmetických přípravcích. To znamená, že množství kyseliny hyaluronové v jedné perle odpovídá stejnému množství v 30ml koncentrovaném séru. U PURE DISTRICT není potřeba studovat složení na etiketách, protože vše je pečlivě zkontrolováno a výsledkem jsou bezpečné a fungující produkty.

Podle PharmDr. Lucii Havlíkové najdeme na trhu spoustu kosmetiky, která na první pohled působí účinně, ale v dlouhodobém horizontu pleti spíše škodí. V PURE DISTRICT se nabízí pečlivě vybrané inovativní produkty, které respektují přírodu a jsou zdravé i bezpečné pro pleť.

Hitů mezi produkty PURE DISTRICT najdete mnoho

Zakladatelky firmy aktivně sledují nové technologie a účinné látky, díky čemuž je můžeme nazvat trendsetterem v dovozu inovativních produktů do České republiky. Jedním z takových produktů je geniální sérum Nine Tails od korejské firmy GIBEST, které slibuje nechat zmizet vrásky ihned po aplikaci, a to doslova během několika minut.

Kromě kosmetiky nabízí PURE DISTRICT rovněž široký sortiment produktů pro zdraví a domácnost. Mezi ně patří ženšenový extrakt KOMBE. Jedná se o vlastní značku PURE DISTRICT chráněnou ochrannou známkou pro evropský trh, který slibuje posílení imunity, energie a paměti. A pro domácnost JOYDEN PET, univerzální čistič a ekologická dezinfekce, která nejen likviduje zápach, ale i špínu, a to bez negativních dopadů na životní prostředí.

TIP: PURE DISTRICT se stal destinací pro ty, kteří hledají nejenom kosmetiku, ale i komplexní péči o své zdraví a životní prostředí. Navštivte nový showroom na pražských Vinohradech (Budečská 2, Praha 2) a objevte inovativní svět krásy a zdraví i v e-shopu Puredistrict.cz. Vaše tělo a duše vám za to poděkují.