Móda pro kuchaře: Kuchařské oblečení si vyberete hotové i na míru

Kuchařské povolání rozhodně není snadné. Profese je náročná i po fyzické stránce. Proto se velký důraz klade též na pohodlný pracovní oděv. Kuchařské oblečení je ideální nakupovat u profesionálů. Móda pro kuchaře má svá specifika a je dobré jí rozumět.

Specialistou na kuchařské oblečení, ale též na oděvy pro obslužný personál, manažery, recepční, houskeeping a servis, též na oblečení pro pekaře a řezníky, je společnost Fomi. Firma se zaměřuje jak na prodej již hotových pracovních oděvů, obuvi a doplňků, tak na šití profi oblečení, mezi kterým nechybí ani kuchařské oblečení a móda pro kuchaře na míru. Díky tomu své zaměstnance i sebe oblečete skutečně pohodlně, ať máte jakoukoliv postavu či specifické požadavky na střih i design oblečení. Ve Fomi vám nabídnou vše od poradenství, přes dokonalého změření, až po ušití oděvů.

Kompletní oblečení a profi móda pro kuchaře

Rozhodně nemusíte shánět každý kousek outfitu pro kuchaře někde jinde. V e-shopu Fomi.cz pořídíte kuchařský rondon, kalhoty, kuchařské zástěry, trička, mikiny, vesty i kuchařské čepice s šátky. Současně na stejném místě vybavíte i další personál vaší restaurace, výrobny, kavárny i jiného stravovacího zařízení.

Kuchařské rondony pro skutečné profíky

Potřebujete pro své zaměstnance to nejlepší? Rondony z Fomi nabízí to nejlepší na trhu. Ve firmě vědí, že kuchařský rondon musí být nejen funkčním a pohodlným, ale rovněž reprezentativním. Nabízí proto pohodlí, vzdušnost, střihy a velikosti vhodné pro muže i pro ženy. Sáhnou lze po klasice s jednořadým zapínáním, nebo po extravagantním dvouřadém rondonu. Oblíbené jsou též střihy v princesovém střihu. Tato oblíbená móda pro kuchaře sluší štíhlejším postavám a ženám – kuchařkám.

Firma nabízí především rondony z vlastní Fomi produkce, ale vybrat si lze i ty od značky Leiber. Přímo v e-shopu si vyberete i různobarevné knoflíky do rondonů, takže jakýkoliv model máte navíc možnost osvěžit zajímavým doplňkem, třeba v korporátních barvách vašeho podniku. Pracovní oblečení vašich kuchařů bude díky tomu naprosto dokonalé.