Mikádo je ideální účes pro krátké i polodlouhé vlasy! Má mnoho variací a nakonec každá z nás najde ten svůj. Podívejte se na 100 variací mikáda v naší galerii!
Mikádo je ideální účes pro krátké i polodlouhé vlasy! Má mnoho variací a nakonec každá z nás najde ten svůj. Podívejte se na 100 variací mikáda v naší galerii!

Mikádo 100x jinak – nové účesy a střihy pro každou z vás!

Mikádo je ideální účes pro krátké i polodlouhé vlasy! Má mnoho variací a nakonec každá z nás najde ten svůj. Podívejte se na 100 variací mikáda v naší galerii!

Mikádo – těžko najdete univerzálnější typ účesu. A těžko také najdete účes s tolika variacemi. Mikádo účesy dokáží vyřešit problém, když nevíme co s vlasy. Jsou řešením, pokud se chceme ostříhat, ale i tehdy, pokud se nechceme vzdát delších vlasů. Polodlouhé mikádo je totiž velice slušivé a praktické. Účesy mikádo máme sice spojené spíše s uhlazenými účesy, ale ono to vlastně už dávno není pravda. Tradiční pážecí účes – mikádo – dnes díky stylingu může mít také podobu vlnitých či dokonce kudrnatých vlasů. Jak si vybrat vhodný mikádo účespro sebe? Určitě víte, jaký objem vlasů vám sluší. Pokud jste zvyklá na rovné vyžehlené vlasy, zvolte rovné mikádo. Pokud váš obličej a tvar hlavy vyžaduje větší objem, je lepší se s objemem mikáda více vyhrát a to klidně právě rozvlněním mikádo účesu. Střihy mikádo mají skutečně mnoho variací. Pojďte se teď podívat na fotogalerii mikádo účesů a vyberte si střih mikádo pro sebe!

FOTOGALERIE: Mikádo – účesy mikádo 100x jinak!

12...5

Mikádo 2014 – trendy pro vlasy mikádo v letošním roce, které musíte znát!

Trendy mikádo 2014 č. 1: Mikádo účesy jako umění koloristů

Mikádo účesy dávají v sezóně 2014 velký prostor koloristům, tedy kadeřníkům, který si umí poradit s barvením jako umělci a na naše vlasy nenaplácají jen tak-nějak barvu, ale barvou z našeho účesu vykouzlí malé umělecké dílo. Rozhodně ale zapomeňte na obyčejné melíry. kolorista vám mikádo vlasy umí obarvit mnohem dokonaleji.

Trendem roku 2014 jsou mikádo účesy jako umění koloristů.
Trendem roku 2014 jsou mikádo účesy jako umění koloristů.

Trendy mikádo 2014 č. 2: Mikádo a hairchalk jdou dohromady!

Znáte barevné křídy hairchalk? Ty originální od L’Oréal, ale i neznačkové, které dokážou vaše prameny vlasů obarvit do mnoha barev? Imikádo střihy mají hair chalk rády. Váš mikádo účes díky barevným křídám (hairchalk nebo také hair chalk) může měnit svoji podobu třeba den co den. Chce to jen trochu fantazie, odvahy a také vkusu, aby váš hairchalk vždy dokonale ladil s vašim oblečením a celým outfitem.

Hairchalk a mikádo jdou dohromady. Zkuste s barevnými křídami vykouzlit každý den jiné mikádo!
Hairchalk a mikádo jdou dohromady. Zkuste s barevnými křídami vykouzlit každý den jiné mikádo!

Trendy mikádo 2014 č. 3: Mikádo účesy jako černé drama

Chcete vypadat jako femme fatale? Zkuste extra černé mikádo. Pokud pro vás ale jednolitá černá hmota na vlasech není ono, můžete se vrátit k předchozím trendům a dramaticky černé mikádo si nechat vylepšit koloristom nebo to zkusit sama pomocí hairchalku – čili pomocí barevných kříd na vlasy.

Mikádo v dramaticky černé je hitem. Opět jej můžou osvěžit barevné hry s křídami na vlasy nebo umění koloristů.
Mikádo v dramaticky černé je hitem. Opět jej můžou osvěžit barevné hry s křídami na vlasy nebo umění koloristů.

Trendy mikádo 2014 č. 4: Být bruneta letí – stejně jako hnědé mikádo

Jste od přírody brunetka? Gratuluji! Protože přírodní hnědé odstíny jsou in a sluší také mikádu. Účesy mikádo v hnědé barvě budou ale vypadat ještě lépe, pokud si pohrajete s odstíny jednotlivých pramenů. Účes se tak osvěží a prozáří. Přitom stačí tak málo.

Mikádo pro brunetky se v této sezóně pyšní prosvětlenými prameny.
Mikádo pro brunetky se v této sezóně pyšní prosvětlenými prameny.

Trendy mikádo 2014 č. 5: Učešte si ofinu mikáda hodně na stranu!

Vybrala jste si mikádo s ofinou česanou na bok? Tak si ji učešte skutečně hodně hodně na stranu! Protože toto je jedním z největších účesových hitů letošního roku a neminulo to ani mikádo účesy. Čím více na stranu si svoje mikádo vlasy učešete, tím více budete in!

Učešte si mikádo ofinu hodně hodně na stranu – je to hit letošního roku!
Učešte si mikádo ofinu hodně hodně na stranu – je to hit letošního roku!

Trendy mikádo 2014 č. 6: Mikádo á la koště!

Lepší než rozvlnění či kudrny je letos dát mikádu objem rozčepýřením do podoby koštěte. Ano, vypadat, že máte na hlavě koště, je hit a právě mikádo je pro tento trend ideální. Úspěch s nimi sklízela na módním molu nejedna značka. Třeba Fendi, Marc Jacobs nebo Chanel. Takovýto rozčepýřený bob nemusíte nosit pořád. Pomocí stylingu si své koště můžete vytvořit jen ten den, kdy na něj máte náladu!

Mikádo jako rozčepýřený bob á la koště patří mezi horké trendy účesy roku 2014.
Mikádo jako rozčepýřený bob á la koště patří mezi horké trendy účesy roku 2014.

Zdroj obrázků: účesy kadeřníků a firem, Google