Aktuální módní styly

Víte, jaký je nyní aktuální módní trend a co se nosí? Aktuální módní styl se v současné době nedá obecně definovat. Je velmi rozmanitý a vždy se odvíjí od současných módních trendů, které vždy určuje daná sezóna. Každé nové roční období přináší nové materiály, látky, střihy, styly a barvy.

Co přináší zima

Na módních molech při přehlídkách předních světových návrhářů se předvádí sice spousta zajímavých kousků, ale jen málo z nich je opravdu nositelných. Některé z nich mohou být ale velkou inspirací a dají se i normálně nosit. Určitě neuděláte chybu s rolákem pod šaty. Ten je jedním z nejnovějších trendů. Vypadá velmi dobře a dá se skvěle kombinovat. Jednobarevný rolák pod běžné šaty, které nejsou úplně zimní, zdvojnásobí váš šatník a budete in.

Námořnická modrá – navy

Námořnická modrá, neboli navy, nevyjde nikdy z módy. Zeštíhluje, nezvýrazňuje vrásky jako černá a letos také zdobí kolekci bund a kabátů. Námořnická modrá je jednoduše dokonalá. Hodí se snad úplně ke všemu a vypadá elegantně i stylově. Pokud je kabátek doplněný třeba zlatými knoflíky či moderními nášivkami, je tak doplněn i váš osobitý styl. Pokud není velká zima, skvěle zabírají i lehčí trenčkoty. Do módy se opět vracejí na scénu legíny a vypadají mnohem lépe, než kdy vypadaly předtím. Vkusné legíny mají šmrnc. Dají se nosit k teniskám i do kozaček. V kombinaci s vkusnou a dobře střiženou dlouhou košilí vypadají opravdu velmi stylově.

Kožešinové doplňky

Stále jsou v módě kožešiny přírodní i umělé, různé kožešinové límce, štoly a vesty. Kožešina je hebká, krásná a také zahřeje. Jakmile si ji dáte přes košili nebo šaty, bude váš outfit vypadat elegantně a luxusně. Můžete sáhnout i po kožešinové vestě v různých střizích a délkách. Vesty s kožešinou jsou krásné a navíc velmi dobře zahřejí. Nosí se i kožešinové čepice a rukavice. Kožešiny se letos nosí opravdu všude. Chlupaté čepice a rukavice doplní váš styl naprosto zaručeně.

Zdroj obrázků: Answear, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu