Děti i teenageři míří zpátky do školy. Podívejte se, jakou kolekci si nachystalo pro školáky Takko Fashion. Takko oblečení vás finančně nezruinuje.

Nové oblečení pro školáky, ale i školní výbava, umí zejména na začátku školního roku pořádně zamávat rodinnými financemi. Levná móda pro děti a levné oblečení pro teenagery ale nemusí být ani nekvalitní a ani nehezké. Stačí sáhnout po těch správných značkách. Teď se podíváme na sortiment Takko oblečení, ve kterém můžete své ratolesti (a možná i sebe) vypravit směle zpátky do školy. Dětské oblečení Takko Fashion již nabízí svůj podzimní sortiment.

Zpátky do školy v Takko oblečení!

Zpátky do školy v Takko oblečení!

FOTOGALERIE: Takko – oblečení do školy

Zpátky do školy stylově!

Děti doslova rostou před očima. Velké investice do oblečení, ze kterého rychle vyrostou, se příliš nevyplácí. Ale vysvětlujte to dětem! Je dobré „nadchnout“ je pro cenově dostupnou módu. Ne nekvalitní, za kterou se budou stydět a nebudou ji mít rády, ne nemoderní, kvůli které se mohou stát outsidery v kolektivu. Takko oblečení nabízí dětskou kolekci se kterému uspějete vy u svých dětí a děti pak mezi svými spolužáky. Zpátky do školy se kvůli novým kouskům Takko oblečení budou určitě těšit.

Stylová Takko móda pro dívky, ve které se budou těšit zpátky do školy.

Stylová Takko móda pro dívky, ve které se budou těšit zpátky do školy.

Takko oblečení pro dívky koupíte ve velikostech 92-128 a 128-176.

Takko oblečení pro dívky koupíte ve velikostech 92-128 a 128-176.

FOTOGALERIE: Dívčí dětská móda Takko Fashion

FOTOGALERIE: Klukovská dětská móda Takko Fashion

Takko oblečení obleče každého školáka

Takko Fashion nabízí cenově dostupnou módu pro děti od úplně nejmenších – pro miminka a batolata (ale o ní teď řeč nebude), tak módu pro větší děti ve velikostech 92-128 a 128-176. Podzimní trendy Takko oblečení ve stylu Zpátky do školy nabízí módní dívčí i klučičí džínové košile, kárované košile a sukně ze skotské kostky, módní trička a mikiny s oblíbenými nápisy nebo třeba s pohádkovými postavičkami. Děti do školy nepotřebují pouze školní tašku či školní batoh, psací potřeby či notebook nebo tablet. Zpátky do školy potřebují také nové oblečení. Zkuste jim pár kousků vybrat z nové podzimní kolekce Takko oblečení.

FOTOGALERIE: Teenagerská dívčí móda Takko Fashion

FOTOGALERIE: Teenagerská móda pro kluky Takko Fashion

Zdroj obrázků: Takko Fashion

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail