Blok úspěšných konferencí MotivP pokračuje. Tentokrát na téma Zdravá firma. Konferenci lze navštívit v Praze, Brně, Ostravě a v Bratislavě.

Na pojem zdravá firma se lze podívat z různých stránek. Někoho napadne především finanční zdraví firmy a dobrý business plán, se kterým jsme schopni uspět. Jiní z nás myslí zejména na to, kolik nás stojí nemocní zaměstnanci, vznikající prostoje a náklady, kdy dokonce dlouhodobě nemocné zaměstnance musíme zastoupit jinými. Jiní si uvědomí i to, že zdravá firma nemůže fungovat se zaměstnanci, kterým chybí pocit osobní pohody a uvědomujeme si tudíž úzkou souvislost mezi zdravým firmy a psychickou pohodou lidí ve firmě. Pravdou ale je, že důležité jsou všechny tyto složky a inspirace pro jejich harmonický soulad by se dala hledat dokonce ve staré řecké filosofii kalokagathie, která mluvila o souznění krásy a zdraví těla a ducha. Jak přenést staré známe „ve zdravém těle – zdravý duch“ do prostředí moderní a úspěšné firmy? Inspiraci najdete na konferenci Zdravá firma, kterou pořádá MotivP.

Zdravá firma nemůže fungovat se zaměstnanci, kterým chybí pocit osobní pohody

Zdravá firma nemůže fungovat se zaměstnanci, kterým chybí pocit osobní pohody

Zdravá firma musí fungovat jako zdravá rodina

Vytvořit ve své firmě zdravé prostředí, které umí podpořit výkon a odstranit to, co zaměstnance odvádí od práce, je úkolem pro management i personalisty. A právě na tyto dvě skupiny je zaměřena konference, které se v prosinci 2016 máte možnost zúčastnit hned na třech místech České republiky: v Praze, v Brně a v Ostravě. Pro slovenské zájemce se konference koná v Bratislavě. Konference Zdravá firma se koná jako součást pravidelných konferencí MotivP Business Brunch, za kterými stojí odborník v oblasti řízení lidských zdrojů, lektor, kouč a úspěšný manažer, pan František Hroník. Ten patří mimo jiné mezi přední odborníky v oblasti psychologie práce, a to jak v České republice, tak i na Slovensku.

Konference Zdravá firma je pro HR manažery zdarma. Pro firmy poskytující poradenství v oblasti personalistiky je zpoplatněná částkou 5000 Kč. Termíny konference v jednotlivých městech najdete přímo na stránce projektu MotivP Business Brunch – Zdravá firma.

Zdravá firma musí fungovat jako zdravá rodina

Zdravá firma musí fungovat jako zdravá rodina

Firma Motiv P žije zdravě – Rekola poráží auta!

Firma MotivP chce jít sama příkladem a ukazuje, jak přispět nejen ke zdraví svých zaměstnanců, ale i k lepšímu životnímu prostředí. Auta firma zaměřila za růžová kola a přímo před společností najdete parkovací zónu pro kola REKOL. Retrokola a projekt Rekola si již získal část zaměstnanců MotivP a další se brzy určitě přidají. Inspiruje a přidá se i vaše firma?

Akce Night Run Brno rozběhala Brno

Koly však aktivity MotivP za zdravější firmy nekončí. Akce Night Run dokázala rozběhat i Brno. A mezi aktivními účastníky nechyběl ani František Hroník. Podívejte se na video z akce Night Run a rozběhejte třeba podobně svoji firmu.

Zdroj obrázků: FL

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail