Celebrity a jejich stylisté vás vždy naučí nové triky. Stačí se umět dívat a zjistíte, že šperky se mohou nosit zcela jinak, než jste si doposud myslela, že šatů vám stačí mnohem méně, než máte a že vyznávat svůdný módní trend nahoty nemusí znamenat vyrazit si bez kalhotek!

Náhrdelník na zádech – proč ne!

Jennifer Lawrence své červené peplum šaty bez ramínek okořenila delším náhrdelníkem, který však nenechala viset tradičně v dekoltu, ale na zádech. Tím se jí ve stylingu outfitu podařilo vykrýt absenci dlouhých vlasů. Poté, co Jennifer Lawrence na červeném koberci zradily podpatky a upadla, by si člověk myslel, že to je dílo nechtěného. Ale není to tak. Je to skutečně promyšlená stylingová taktika. A vydařená!

Jennifer Lawrence vsadila na netradičně nastylovaný náhrdelník – nezdobí jí tradičně dekolt, ale záda.

Jennifer Lawrence vsadila na netradičně nastylovaný náhrdelník – nezdobí jí tradičně dekolt, ale záda.

Kdy nosit náhrdelník na zádech jako Jennifer Lawrence?

  • Když máte krátké vlasy nebo se rozhodnete dlouhé vlasy vyčesat do drdolu.
  • Pokud máte díky střihu šatů odhalená záda.
  • Ve chvíli, kdy si nemusíte brát už nic přes šaty – náhrdelník by se do saka, bolerka, štóly i kabátu zachytával a také byste jej neudržela ve správném tvaru.

Jedny šaty na mnoho způsobů

Dcera slavného otce, Ozzy Osbourna, Kelly Osbourne, nás naučí, jak se dá z jedněch šatů udělat hned několik. Ona sama to sice takto nemyslela, ale na příkladu jejích šatů se to můžete naučit. Třeba se chystáte do tanečních a chcete vypadat vždy jinak. Pokaždé ale nové šaty – to něco stojí! Avšak představte si jednoduché šaty, jaké má Kelly, a k nim zakaždé jiný poloprůhledný bolerkový vrchní díl. Jednou ze zlaté krajky, podruhé z kožešinky, potřetí třeba s černými puntíky na průhledném tylu. Vrchní díl zvládne ušít i méně zdatná krejčová nebo amatérka se šicím strojem, stačí si jen zajít koupit různé poloprůhledné látky. Budete módní hvězdou, pokaždé jiná a přitom za pár!

Kelly Osbourne vás naučí, jak proměnit jedny šaty na několik!

Kelly Osbourne vás naučí, jak proměnit jedny šaty na několik!

Rafinovaná nahota poráží tu prvoplánovitou!

Průhledné efekty jsou horkým trendem. Avšak ne ve stylu ukaž nožku nebo nech vykouknout bradavku! Žádná vulgárnost ani prvoplánovitost. Odhalování je rafinované. Pracuje se s nude podkladovou barvou materiálu a přes ní se pak aplikují průhledné materiály – krajka, síťky, vyřezávané látky. Nebo se krajka simuluje hustým zdobením. Na Oscarech bylo tento trend vidět na každém kroku. Ukázat a skrýt současně – tak provokovali celebrity na červeném koberci. Inspirujte se a naučte se teto trend také používat.

Cate Blanchett v Armani Privé a Jessica Biel v Chanel na Oscars 2014.

Cate Blanchett v Armani Privé a Jessica Biel v Chanel na Oscars 2014.

Zdroj obrázků: wwd.com. Oscars.go.com

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail