Stále častěji sázíme na exotické destinace Slibují méně turistů, dnes i více bezpečí, luxus a neotřelé zážitky. Zájezdy 2019 fandí exotice.

Cestovatelské trendy se mění. Důvodů je hned několik. Klasické destinace už máme okoukané a chceme zažít něco více. To, co se zdálo být dříve exotikou, je již standard. Navíc mnohdy přeplněný turisty. Hodně se létá a dnes již téměř neexistuje destinace, kam bychom se nedokázali dopravit do dvou až čtyř dnů. A tak vyrážíme do větších vzdáleností i na kratší pobyty. Dříve bezpečné destinace přestaly být bezpečnými. Typickým je například Egypt. Ale za bezpečnou se už nepovažuje ani taková klasika „za humny“, jako je Francie. Naopak, řada exotických destinací je pokud jde o bezpečnost zcela bezproblémová. Na podobnou cestu si však vždy zvolte skutečně profesionálního a odpovědného partnera – tedy kvalitní cestovní kancelář. A jaké jsou hity pro exotické zájezdy 2019 a kam na dovolenou?

Zájezdy 2019: Hitem je exotika, která je dnes bezpečnější než klasické dovolenkové destinace.

Zájezdy 2019: Hitem je exotika, která je dnes bezpečnější než klasické dovolenkové destinace.

Pro každého je exotika nejspíš něco jiné. Najdeme ji nejen v Africe, v Austrálii, či v jiných vzdálených destinacích, ale klidně i v Evropě. Stačí si nechat dobře poradit.

Specialisty na exotické zájezdy a dovolené najdete v CK Monoï

Zájezdy na míru organizuje cestovní kancelář Monoï v rámci Asie, Evropy, Afriky, v oblasti Indického oceánu, v Austrálii a Oceánii, v Severní Americe, ve Střední Americe a v Karibiku, i v Jižní Americe. Další specialitou jsou zaoceánské plavby. Monoï nabízí cestování za přírodou a horami, za exotikou, dovolené spojené s adrenalinem, nechybí cesty za skvělou gastronomií nebo za zdravím (ajurvéda). Přes široké spektrum nabídky zůstává právě exotická dovolená tím klíčovým, co Monoï svým zákazníkům nabízí.

Během dvaceti let svého působení dokázala agentura splnit sny zarytým cestovatelům a dobrodruhům, sportovcům, milovníkům zaoceánských plaveb, ale i gurmánům, vinařům nebo třeba golfistům.

Monoï – to je exotická dovolená na míru. Třeba právě na Zanzibaru.

Monoï – to je exotická dovolená na míru. Třeba právě na Zanzibaru.

Jaké novinky Monoï doporučuje pro luxusní a exotické zájezdy 2019?

Wellness na Zanzibaru

Luxusní dovolená s Monoï vás zavede na Zanzibar. Konkrétně do resortu ve vesnici Kendwa. Užijete si tu unikátní wellness dovolenou, a to nejen díky pláži s bělostným pískem. Nechybí zde totiž venkovní tělocvična a pravidelné lekce jógy. Pohyb máte možnost spojit i se změnou jídelníčku – dokonce se lze zapojit do kurzu výuky svahilské gastronomie. K wellness patří i všemožné kosmetické procedury – manikúra, pedikúra i kvalitní kadeřnické služby.

Pravá africká divočina v Botswaně

Láká vás luxus, ale chcete zažít i divokou africkou přírodu? Monoï vás zve do Kings Pool Camp v Botswaně. Tento luxusní resort se nachází v přírodní rezervaci Linyanti Wildlife Reserve, která leží na hranici národního parku Chobe. Oblast je známá především díky velké populaci slonů, ale volně zde žijí i zebra, žirafa, lev, gepard, hyena skvrnitá, pes hyenovitý, buvol nebo impala. Samozřejmě jde o celou populaci těchto zvířat. Jedinečnou faunu doplňuje i úchvatná flóra. Ubytování přitom uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Z vyvýšených teras je výhled na úchvatnou okolitou přírodu. Nechybí soukromý bazén ani stylové ubytování se špičkovou gastronomií.

Monoï vás zve do Kings Pool Camp v Botswaně.

Monoï vás zve do Kings Pool Camp v Botswaně.

Kam dál nebo blíž?

Dalšími novinkami v nabídce jsou indonésky resort Bali Khama s úchvatným korálovým útesem, resort Dhigali na Maledivách, který ocení nejen páry ale i rodiny s dětmi nebo resort Zaya Nurai Island v Abu Dhabi (Saudská Arábie). A že luxusní zájezdy 2019 mohou být i v rámci Evropy, to dokazuje další novinka v nabídce – hotel Belmond Castello di Casole v Toskánsku (Itálie).

Monoï nabízí exotické zážitky

Cestovní kancelář Monoï se chlubí osobními vazbami s mnoha významnými zahraničními tour operátory. Díky tomu má možnost nabízet klientům exkluzivní nabídky mnohdy šité na míru. Agentura vám je schopna zajistit vše na klíč: od letenky, přes ubytování, program pobytu, služby na místě (půjčení automobilu, vstupy na některá místa apod.), veškeré cestovní formality a i další služby tak, aby zohledňovaly požadavky i cenové možnosti každého konkrétního klienta. Hitem pro zájezdy 2019 bude jednoznačně exotika. Vydejte se za ní se spolehlivým partnerem. Více si užijete a budete se rovněž cítit mnohem komfortněji a i bezpečněji.

Zdroj obrázků: Monoï, Pixabay, Shutterstock, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail