Jakou módu potřebuje vaše zahrada nebo prostorný balkon či terasa? Pořiďte si pro relaxaci i potěchu oka hezký moderní zahradní nábytek.

S květinami a stromky si v moderní zahradě nevystačíte. Ke své image a funkčnosti potřebuje hezký zahradní nábytek se stylovými polstry i praktickým slunečníkem. Jedním z nejlepších značek na trhu je Doppler. Tato firma není neznámá ani v oblasti běžné módy. Začínala totiž po válce jako výrobce deštníků, které rozhodně nejsou jen nevyhnutností do deště, ale i módním doplňkem, zejména když se přidá pro Doppler tak důležitý design. Dnes je značka rovněž významný výrobce zahradních slunečníků a zahradního nábytku. Nádherné a kvalitní polstry Doppler se dokonce vyrábí u nás v Česku, v závodě v Trhových Svinech. Výrobky Doppler prodávají hobbymarkety, ale k dispozici je i e-shop společnosti.

Zahradní nábytek, polstry i zahradní slunečníky – to je kvalitní módní nábytek pro zahradu, který prodává značka Doppler.

Zahradní nábytek, polstry i zahradní slunečníky – to je kvalitní módní nábytek pro zahradu, který prodává značka Doppler.

Zahradní nábytek Doppler patří na balkon i na zahradu!

I ten nejmenší balkónek získá zcela novou podobu a možnosti, když si na něj dáte pohodlné lehátko nebo malý stoleček se židličkou. Z místa, kde jste před tím leda tak skladovali kolo nebo sušili prádlo, vznikne místo pro ranní snídani, víkendovou relaxaci nebo večerní grilování.

U zahrady je potřeba zahradního nábytku ještě markantnější. Doppler nabízí kvalitní a snadno udržovatelný nábytek. V nabídce jsou křesla, stoly, lehátka, lavice i celé sestavy v celodřevěném provedení nebo s kovovými prvky. Oblíbené jsou bezúdržbové kousky kombinující kov a venkovní textilie. Ještě pohodlnější sezení zajišťují polstry Doppler. V nabídce má značka skutečně velké množství potisků, takže si zahradu či balkon dokážete doladit barevně i s pěstovanými kytičkami.

Doppler slunečníky jsou pověstné svojí vysokou odolností a dlouhou životností.

Doppler slunečníky jsou pověstné svojí vysokou odolností a dlouhou životností.

Zahradní slunečník musí být kvalitní!

Zahradní slunečník, který si vyberete na zahradu nebo na balkon, musí být skutečně kvalitní. Je jedno jestli jde o zahradní slunečníky se středovou tyčí nebo výkyvné s asymetricky posazeným stojanem, jestli jde o slunečník dřevěný nebo kovový, vždy musí mít pevnou konstrukci, která odolá větru.

Právě Doppler slunečníky jsou svojí vysokou odolností a dlouhou životností pověstné. Proto budou dobrou volbou. K jejich obsluze postačí vždy jeden člověk. Pokud jde o velikosti, v nabídce nechybí individuální zahradní slunečníky ani velké rodinné modely. Výhodou je, že si lze objednat i samostatnou konstrukci a potah si nechat udělat přesně na míru.

Velkým hitem moderního bydlení na balkoně či zahradě jsou sluneční clony. Sluneční clony jsou moderní alternativou k zahradním slunečníkům a v několika rozměrech i v barevných provedení je koupíte i v sortimentu Doppler.

Hitem posledních let je alternativa k zahradním slunečníkům – sluneční clony. Nechybí ani v nabídce Doppler.

Hitem posledních let je alternativa k zahradním slunečníkům – sluneční clony. Nechybí ani v nabídce Doppler.

Hitem posledních let je alternativa k zahradním slunečníkům – sluneční clony. Nechybí ani v nabídce Doppler.

Zdroj obrázků: FL, Dopplershop.cz

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail