Kvalitní zabezpečovací systémy navržené profesionály ochrání váš soukromý i firemní majetek. Chraňte svůj dům i zboží moderně a účinně!

Zamykáme všichni a víme proč. Pro klid duše, ale i ochranu toho, co máme rádi, nebo co nás dokonce živí, to však rozhodně nemusí stačit. Ať už chceme před nevítanými hosty ochránit svůj dům, nebo obchod, který provozujeme, rozhodně nám nestačí zámek a klíček, ale ani žádné primitivní zajištění, o kterém to, že je v podstatě nefunkční, zjistíme většinou až když už je pozdě. Zabezpečovací systémy si nechte vždy navrhnout a doporučit od profesionálů.

Profesionální zabezpečovací systémy vám navrhne a zajistí společnost Novatec Sicherheitstechnik s.r.o.

Profesionální zabezpečovací systémy vám navrhne a zajistí společnost Novatec Sicherheitstechnik s.r.o.

Zabezpečte si své podnikání

Společnost Novatec Sicherheitstechnik s.r.o. patří mezi profesionální poskytovatele zabezpečovacích systému pro obchod i průmysl. V sortimentu firmy nechybí systémy pro mechanickou ochranu zboží, detekční systémy,ochrana nákupních vozíků i forma aktivní ochrany při narušení prostoru neoprávněnými osobami. Firma nabízí systémy pro střežení plotů, předmětovou ochranu – využívanou například při ochraně uměleckých děl i předváděného zboží, či systémy monitoringu osob pracujících v rizikových oblastech. Další možností je využití kamerových systémů – analogových nebo kamerových IP systémů.

Mezi referencemi Novatec Sicherheitstechnik najdete například velké prodejce módního zboží a textilu, jakými je H&M , Lacoste, Deichmann, Reserved, Pietro filipi, Kenvelo, Pimkie i další ochody, jako Rossmann, Lidl, Tchibo, Kika, Kaufland a další.

Zabezpečovací systémy pro rodinné domy

Novatec Sicherheitstechnik se však nespecializuje výhradně na zabezpečovací systémy pro obchod a průmyslové objekty. Významně se podílí i na navrhování bezpečnostních řešení pro rodinné domy a byty. Mechanické zabezpečení formou bezpečnostních zámků, kování a bezpečnostních dveří se dnes už pokládá za nedostačující. Firma Novatec nabízí aktivní ochranu formou elektronického zabezpečení objektů. Hlavními ochrannými prvky bývají detektory tříštění skla, pohybu, detektory otevření dveří nebo oken a kamerové systémy. Elektronické zabezpečení dnes dokážete ovládat dálkově přes mobilní telefon a v případě narušení přivolat zásahovou službu. Detektory je možné napojit i na různé zvukové alarmy.

Pokud hledáte skutečně funkční zabezpečovací zařízení nechte si jej doporučit a navrhnout od společnosti Novatec Sicherheitstechnik. Vyhnete se problémům s nekompatibilitou samostatně nakupovaných zařízení i s dalšími problémy, se kterými si obvykle bez odborné pomoci neporadíte. Ve výsledku rovněž ušetříte, protože odborníci umí naše potřeby optimalizovat a neutrácíme tak za systémy, které nepotřebujeme. Ty, které pak máme, se snadno naučíme využívat na 100 %.

Zdroj obrázků: FL, Novatec Sicherheitstechnik

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail