Víno a jídlo patří k sobě. To je filosofií zajímavě koncipované vinárny Winebar, která mimo jiné nabízí zajímavé degustační večery malých evropských vinařských produkcí.

Pražský Winebar není typickou vinárnou, na které jsme byli zvyklí v době minulé. Nepotkáte zde vínem nasáklé existence. Je to místo pro lidi, které spojuje láska k vínu, a kteří chtějí ve víně objevovat nejen pověstnou pravdu (In vino veritas – Ve víně je pravda), ale i zcela nové chutě různých evropských vinařských regionů.

Přijďte ochutnat skvosty malých evropských vinařů

Nový luxusní obytný komplex U Michelského Mlýna 1 na Praze 4 přichýlil pod svoji střechu Winebar, který vás dokáže překvapit nejen tím, co v něm máte možnost ochutnat, ale i tím, koho v něm potkáte. Díky tematickým degustačním večerům se zde scházejí prestižní malí vinaři z celé Evropy, ale i naši z Moravy. Degustace vína jsou spojeny s ochutnávkami krajových specialit z oblastí, odkud víno pochází, ale i se zajímavým povídáním. Někdy dokonce přímo s majiteli těchto vinařství. Takto speciální degustační večeři si máte možnost užít třeba ještě nyní v září, kdy se ve Winebaru chystá Alsaská degustační večeře za účasti majitelů rodinného vinařství Domaine Schwach, manželů Sébastiena a Nathalie Menotti.

Winebar najdete v novém luxusním obytném komplexu U Michelského Mlýna 1 na Praze 4.

Winebar najdete v novém luxusním obytném komplexu U Michelského Mlýna 1 na Praze 4.

Moderní vinárna, která má svůj Genius Loci

Žádnou napodobeninu vinařského sklípku nečekejte. Vinárna nabízí úžasné designové prostory s pohledovým betonem, korkovým stropem a moderním dřevěným nábytkem. Najednou dokáže pojmout skupinu až 40 lidí. Je tedy ideálním místem nejen pro zmiňované ochutnávkové večery, ale i pro setkání s obchodními partnery, firemní teambuldingy, nebo větší soukromé oslavy.

Winebar – místo, kde se o víně rovněž něco dozvíte

Zkušený personál vinárny a someliér Petr Mikeska jsou skvělými průvodci nejen pokud jde o vína z malých evropských produkcí, které Winebar nabízí, ale umí doporučit i delikatesy k těmto vínům. Z vinárny odejdete nejen bohatší o chuťové zážitky, ale i o zajímavé informace. Kromě běžné návštěvy si určitě z času na čas dopřejte návštěvu degustačního večeru. Například ten alsaský, který jsem již zmínila, bude mimo degustace vína nabízet i osmichodovou večeři. Svoji účast si vždy zajistěte rezervací online. Cena degustačních akcí se pohybuje od 500 do 2500 Kč podle jejich typu.

Přijďte si víno nejen užít, ale rovněž se něčemu přiučit. Rezervujte si místo na některém z degustačních večerů, které Winebar pořádá.

Přijďte si víno nejen užít, ale rovněž se něčemu přiučit. Rezervujte si místo na některém z degustačních večerů, které Winebar pořádá.

Ochutnejte ve vinárně, nakupte v e-shopu

Vše, co ve Winebaru ochutnáte, ale i jiná vína, si máte následně možnost objednat v e-shopu firmy. Při větších objednávkách nad 2000 Kč neplatíte ani poštovné. Všechna vína a delikatesy, které e-shop Winebaru na svých stránkách nabízí, jsou skladem. Luxus sortimentu spočívá především v exkluzivní nabídce vína malých evropských produkcí. Koupíte zde i nejlepší moravská vína malých vinařů.

Zdroj obrázků: Winebar, Pixabay, Shutterstock, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail