V dnešní uspěchané době potřebuje člověk vysadit a dobít vnitřní baterky. K tomu je jako stvořený wellness pobyt v moravských lázních Teplice nad Bečvou. Jsou proslulé vodou z Jurikova a Kropáčova pramene, která má blahodárné účinky na srdce, cévy a působí jako prevence proti vzniku mozkových příhod.

Na první pohled upoutá okolní krajina lázní. Protéká tudy řeka Bečva a všude kolem jsou lesy. Největšími raritami jsou Zbrašovské aragonitové jeskyně a Hranická propast. Vše je po ruce, doslova v docházkové vzdálenosti.

Odpočinek v nitru přírody

Pokud bydlíte ve městě a máte plné zuby hluku a náročných povinností, rezervujte si wellness v Teplicích nad Bečvou. Můžete se ubytovat v jednom z mnoha lázeňských domů, jako jsou Moravan, Bečva, Janáček, Slovenka, Praha anebo Milena. Wellness Střední Morava překoná vaše představy. Budete hýčkáni odborným personálem, okusíte nespočet procedur a prozkoumáte místní šperky přírody i historie.

Na co se těšit?

Lázně Teplice nad Bečvou se dostaly do povědomí obyvatel ve 30. letech minulého století, v tomto období byly prokázány i léčebné účinky pramenů. Pokud máte problémy se srdečními a cévními chorobami anebo si chcete jen tak odpočinout, je pro vás wellness pobyt jako stvořený. K dispozici jsou různé druhy masáží, elektroléčba, aerobní cvičení, vodoléčba, dietní režimy či zábaly.

Kolem lázní najdete trasy pěší turistiky, cyklistické stezky a ojedinělé přírodní jevy. Například Hranická propast je nejhlubší zatopená sladkovodní jeskyně na světě. Její hloubka nelze určit, spekuluje se o 800 metrech. V údolí řeky Bečvy se nacházejí Zbrašovské aragonitové jeskyně, které jsou přístupné s průvodcem.

Dopřejte si pod stromeček i jindy během roku wellness odpočinek a relaxujte už při výběru pobytu na Spa.cz.

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail