Podzimní stres dokonale odbourá třeba i jen víkendová relaxace. Zkuste wellness v maďarských termálních lázních z nabídky Slevoteka.cz!

Ne každý ví, že turistika v Maďarsku není jen pobyt na Balatonu. Maďarsko je doslova zemí termálních lázních. Termální voda, mnohdy s léčivými účinky, se stala lákadlem pro evropské turisty a v Maďarsku vyrostla řada skvělých wellness hotelů. Zatímco v létě se určitě raději vydáte k moři, na jaře, na podzim a v zimě jsou právě termály skvělou možností, jak si odpočinou a relaxovat, A do Maďarska to není daleko, takže i když nemáme k dispozici volno na celý týden, dokážeme se utrhnout třeba na prodloužený víkend. Wellness v maďarských termálních lázních si můžete dopřát i pokud jste svůj rozpočet na letošní dovolenou dávno vyčerpaly. Stačí sledovat zvýhodněné nabídky Slevoteka.cz. Ta jako první přišla s nabídkou specializovanou právě na víkendové pobyty a zážitky.

Odbourejte podzimní stres a užijte si relaxaci v některých maďarských termálních wellness lázních!

Odbourejte podzimní stres a užijte si relaxaci v některých maďarských termálních wellness lázních!

V Maďarsku existuje přes tisíc horkých léčivých pramenů, které můžete využít k léčení nebo k prevenci chorob a mnoho míst s termální vodou vhodnou pro relaxační a antistresové pobyty. Dopřejte si wellness v maďarských termálních lázních! Akční nabídky pobytů najdete na Slevoteka.cz.

Podzimní tipy na wellness v maďarských termálních lázních

Wellness v lázeňském městě Zalakaros

Z těchto lázní se vám rozhodně nebude chtít odjet. Lázně ve městě Zalakaros nabízí blahodární účinky minerální vody a pobyt je uzpůsoben tomu, že tam vyrazíte i s dětmi. K dispozici jsou dvoulůžkové apartmány s přistýlkami, které mají vlastní sociální zařízení i kuchyňku. Neomezeně můžete využívat wellness s bazénem a finskou saunou. Lázeňský komplex nabízí zážitkový i lázeňský bazén. Bazén můžete využívat krytý vnitřní i venkovní. Termální voda je léčivá a hodí se na léčbu a prevenci ženských chorob, onemocnění kloubů a pohybového ústrojí, poruch krevního oběhu, srdce i nervové soustavy.

Wellness v maďarském lázeňském městě Zalakaros se hodí nejen pro pobyt ve dvojici nebo s přáteli, ale rovněž s dětmi.

Wellness v maďarském lázeňském městě Zalakaros se hodí nejen pro pobyt ve dvojici nebo s přáteli, ale rovněž s dětmi.

Pobyt v bazénu, sauně nebo na lázeňských procedurách si můžete zpříjemnit také ochutnávkou skvělých maďarských vín, ale i výlety po okolí na kole nebo na koni. Pokud máte pocit, že vám prodloužený víkend k dokonalé relaxaci stačit nebude, pobyt si můžete prodloužit. Nebo si jej naplánujte jako prázdninový pobyt se svojí ratolestí.

Luxusní maďarské lázně ve městě Sárvár

Čtyřhvězdičkové ubytování v lázeňském městě Sárvár nabízí hotel Bassiana. Unikátní relaxační pobyt v nádherném místě u dominanty města, hradu Nádasy, vám nabídne perfektně vybavené pokoje a neomezený vstup do hotelového wellness s vířivou vanou jacuzzi, infrasaunou, finskou saunou, Kneippovou lázní i s kardioposilovnou.

Luxusní wellness pobyt si užijete v maďarském lázeňském městě Sárvár nabízí hotel Bassiana.

Luxusní wellness pobyt si užijete v maďarském lázeňském městě Sárvár nabízí hotel Bassiana.

Vyrazit si lze do lázeňského komplexu Sárvárfürdő, který se rozkládá na neuvěřitelných 55 000 metrech čtverečních plochy, z čehož vodní hladina zabírá až 3600 metrů čtverečních. Horké prameny se získávají z hloubky až dvou kilometrů a mají 83 °C. Díky tomu jsou termální lázně v provozu celoročně. Voda je skvělá k léčbě revmatismu, neplodnosti, astmatu a chorob horních dýchacích cest.

Zdroj obrázků: Slevoteka.cz

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail