Velikonoční svátky máme v Čechách spojeny nejvíce s vítáním jara. I proto je to svátek, kdy přes 60 % lidí vyráží ven a do přírody. A nejen na procházky, ale i na různé pobyty. Ještě raději se vydáváme někam, kde zkombinujeme péči o svůj vzhled a zdraví s relaxací. Stále častěji tak po zimních lyžařských zájezdech právě o velikonočních svátcích odjíždíme za wellness.

Cestování za wellness na Velikonoce je hitem

Skvělý wellness pobyt najdete u nás, v Česku. Nemusíte vyjíždět nikam daleko. Velikonoce jsou navíc pohyblivý svátek, takže pokud z velikonočního wellness uděláte tradici, můžete si jej užít každý rok zcela jinak. Jelikož se Velikonoce slaví v neděli po prvním jarním úplňku, může jejich datum připadnout na 22. března až 25. dubna. Zatímco wellness v březnu ještě klidně spojíme s lyžováním, v dubnu je již příroda v plném rozpuku a spíše si užijeme prosluněné jarní pobyty. Wellness pobyty o Velikonocích mají výhodu, že nám je nezkazí ani nevyzpytatelné jarní počasí. Wellness hotely jsou dnes po celé České republice na vysoké úrovni. Nabízí relaxaci, beauty i zdravotní procedury, nechybí bazény, ale ani různé venkovní aktivity.

Wellness pobyt na Velikonoce je skvělou alternativou ke klasickým lázním

To i proto, že u wellness pobytů se častěji počítá s tím, že sem přijedeme i s dětmi. Hotely a penziony bývají připraveny na dětské návštěvníky. Nabízí pro ně dětské koutky, program i venkovní aktivity. Wellness je tak mnohem variabilnější. Hodí se jako individuální pobyt, pro páry, party přátel i pro rodiny s dětmi. Vždy se podívejte, jak je ten který wellness hotel na alternativu, která se týká právě vás, připraven. Anebo si naopak vyberte velikonoční pobyt v lázních. Lázeňské pobyty v České republice jsou vyhlášenými i v zahraničí. Rádi však jezdíme i do těch na Slovensku, v Maďarsku, v Polsku či ve Slovinsku.

Jak si správně vybrat wellness pobyt?

Obecně lze najít programy, které se dělí na wellness pobyty, relaxační pobyty a lázeňské pobyty. Mezi nimi pak lze najít i velice konkrétně zaměřené programy, jako jsou velikonoční wellness pobyty, prodloužené víkendy, pobyty pro seniory, rodinné pobyty s dětmi. Takto přehledně roztříděné pobyty nabízí vyhledáváč wellness a lázeňských pobytů Spa.cz. Pobyty si pak lze vybírat podle toho, zda jsou u nás v České republice a v které lokalitě, nebo si najdete pobyt na Slovensku, v Maďarsku, v Rakousku, či třeba ve Slovinsku. Celkem je k dispozici téměř 2800 lázeňských a wellness pobytů.

Tip na velikonoční či jarní pobyt

Některé wellness a lázeňské lokality jsou proslulé, jiné méně, což však obvykle neznamená, že nejsou kvalitní. Co tak některé Velikonoce vyrazit na Šumavu, avšak ne na lyže, ani na turistiku, ale za wellness? Zkuste wellness Kašperské Hory. Oblíbenými pobyty jsou v Hotelu Srní i v Parkhotelu Kašperské Hory. Velikonoční wellness pobyt si zde rezervujte raději předem. O tento termín bývá každoročně velký zájem.

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail