Romantický penzion Ondřejník nabízí jiný pohled na Beskydy. Přijďte si je užít jako „wellness Beskydy“ – s vířivkou, saunovým světem a masážemi.

Potřebujete si odpočinout a hledáte relaxační wellness pobyt? Nebo plánujete vyrazit na hezký výlet, který zakončí romantická noc? To vše zažijete v útulném penzionu Ondřejník v Beskydech. Útulný penzion překvapuje širokou wellness nabídkou. V privátním wellness objevíte saunový svět, nechybí soukromá vířivka a samozřejmostí jsou masáže a jiné procedury.

Romantický penzion Ondřejník nabízí jiný pohled na Beskydy. Přijďte si je užít jako „wellness Beskydy“ – s vířivkou, saunovým světem a masážemi.

Romantický penzion Ondřejník nabízí jiný pohled na Beskydy. Přijďte si je užít jako „wellness Beskydy“ – s vířivkou, saunovým světem a masážemi.

Wellness svět v Beskydech

Soukromá vířivka pro dvě osoby nemusí být jen o pouhé relaxaci. Objednat si k ní lze láhev sektu a proměnit pobyt v ní v nezapomenutelnou oslavu. Rovněž saunový svět je privátní. Užijete si i infrasaunu, parní eukalyptovou saunu, Kneippovu terapii nebo tropickou sprchu. Penzion Ondřejník nabízí i speciální masáže. Oblíbené jsou různé ovocné masáže, například malinová nebo borůvková, ale i detoxikační medová či čokoládová relaxační masáž. Kromě relaxačních masáží jsou k dispozici klasické masáže zad nebo celková masáž, reflexní masáž chodidel i masáž obličeje. Když si vyrazíte wellness Beskydy užít třeba jako dvě kamarádky, určitě si dopřejte Afroditin elixír krásy. Jde o 60 minut relaxačního koupele s vonnými oleji a s růžovými či dalšími okvětními lístky, který je zakončen masáží jasmínovým mlékem a relaxací v psaníčku.

Užijte si exkluzivně soukromou vířivku! Dále můžete využít saunový svět, různé druhy masáží a zábalů.

Užijte si exkluzivně soukromou vířivku! Dále můžete využít saunový svět, různé druhy masáží a zábalů.

Pro krásu a relaxaci jsou určeny i další koupele – chmelová, heřmánková, levandulová, smrková, z lučního kvítí nebo koupel v mořské soli. Oblíbené jsou wellness zábaly. Švestkový pro zjemnění a hydrataci pokožky, detoxikační brusinkový, hydratační kokosový, rašelinový pro uvolnění ztuhlosti svalů, prohřívací a odtučňovací se skořicí a nakonec klasický parafínový, jenž je určen pro krásu a omlazení rukou.

Wellness penzion Ondřejník v Kunčicích pod Ondřejníkem nabízí ubytování v několika typech útulných pokojů

Wellness penzion Ondřejník v Kunčicích pod Ondřejníkem nabízí ubytování v několika typech útulných pokojů

Rodinný penzion Ondřejník  je skvělé místo pro dovolenou

Penzion Ondřejník se nachází v nádherné beskydské přírodě na úpatí masivu Ondřejník. Je to skvělé místo, ze kterého se dají podnikat výlety do přírody i do zajímavých výletních měst, kterými je Frenštát pod Radhoštěm, Ostravice, Čeladná, Trojanovice nebo Frýdlant nad Ostravicí. Poblíž se nachází řada zajímavých výletních míst, jako je Skanzen v Rožnově pod Radhoštěm, Muzeum Tatra Kopřivnice, Pustevny či Aquapark Olešná.

Penzion Ondřejník nabízí regionální a domácí speciality. Součástí penzionu je také vinárna s víny rodinného vinařství

Penzion Ondřejník nabízí regionální a domácí speciality. Součástí penzionu je také vinárna s víny rodinného vinařství

V penzionu je k dispozici kvalitní ubytování a výborná restaurace s místy až pro 30 hostů. Skvěle se tak dá penzion pronajmout i pro větší rodinnou nebo firemní sešlost. Pořád je to ale zejména unikátní místo pro romantický výlet ve dvojici spojený s wellness zážitky.

Penzion Ondřejník se nachází v nádherné beskydské přírodě

Penzion Ondřejník se nachází v nádherné beskydské přírodě

Zdroj obrázků: FL, penzion Ondřejník, koláže ContentPub s.r.o.

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail