Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/249487/virtual) in /data/web/virtuals/249487/virtual/www/domains/profimoda.cz/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/249487/virtual) in /data/web/virtuals/249487/virtual/www/domains/profimoda.cz/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

Naučte se konečně anglicky. A to nejen odříkáváním slovíček a gramatiky. Na ty klidně zapomeňte. Výuka angličtiny vás má naučit především mluvit!

Určitě nejsem sama, kdo zažil celou řadu začátků výuky angličtiny plných entuziasmu a celou řadu smutných konců. Věčný začátečníci i ti, kdo mají za sebou léta školní výuky angličtiny, jsou důkazem toho, že mezi učit se anglicky a umět anglicky je velký rozdíl. Často se výuka angličtiny zjednodušuje na procvičování gramatiky a biflování slovíček bez toho, aby bylo výsledkem to nejdůležitější, že jsme v angličtině schopni mluvit. A tak je kolem nás mnoho těch, co si do životopisu uvedou vysokou úroveň znalosti angličtiny a mluvit anglicky přitom vůbec nedostanou odvahu. Pojďte to zlomit! Jazyková škola LITE vás rozmluví! A jelikož vám to, že vás naučí mluvit, nejspíš slibují pokaždé, když jdete do nového kurzu angličtiny, u LITE máte bonus hned na začátku. Ukázková hodina angličtiny zdarma vám předvede, že máte skutečně šanci začít mluvit anglicky.

Naučte se anglicky! A to nejen odříkáváním slovíček a gramatiky. Na ty klidně zapomeňte. Výuka angličtiny vás má naučit především mluvit!

Naučte se anglicky! A to nejen odříkáváním slovíček a gramatiky. Na ty klidně zapomeňte. Výuka angličtiny vás má naučit především mluvit!

Metoda LITE® je o tom, že se budete učit mluvit, mluvit, mluvit a zase mluvit!

V čem tkví originalita výuky angličtiny podle metody LITE®? Určitě vás hned na začátku překvapí, že jde o výuku bez učebnic a složité gramatiky. 80 % času výuky strávíte konverzací – prostě mluvíte, mluvíte a mluvíte. Studenti a absolventi si nemohou vynachválit, že jim rozmluvení netrvalo dlouhé měsíce, ale skutečně jenom pár hodin. Výuku touto speciální metodou lze absolvovat v celkem 12 pobočkách po celé České republice – na dvou místech v Praze, Brně, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Chrudimy, v Jihlavě, v Liberci, Olomouci, v Ostravě, Pardubicích, v Pelhřimově a v Plzni.

Metoda LITE®, to jsou kurzy angličtiny, které staví na přirozené výuce jazyka, stejné, jak se v dětství učíme svůj rodný jazyk. Konverzace na hodinách je postavena tak, abychom novou slovní zásobu vstřebávali zcela přirozeně, bez biflování a hlavně v celkovém kontextu, jak se používá. Podobně je to s gramatikou. Vyučující v LITE z vás neplánují vychovat anglické jazykovědce, ale naučit vás gramatiku používat v běžné konverzaci způsobem, aby vám přišla naprosto přirozenou. Nejspíš neodříkáte na počkání jazykovou poučku, ale o to při výuce jazyků rozhodně na prvním místě nejde. Mnohem důležitější je moct si promluvit s cizincem, obstát na pohovoru, nebo se s jazykovou neznalostí neztratit při cestách do zahraničí. A o tom přesně kurzy angličtiny v LITE jsou – cílem je začít skutečně mluvit anglicky!

Zajímavá a živá metoda výuky jazyka LITE® vás pohltí svojí zábavností, přirozeností a i tím, že budete nadšeni z viditelného pokroku po každé absolvované lekci.

Zajímavá a živá metoda výuky jazyka LITE® vás pohltí svojí zábavností, přirozeností a i tím, že budete nadšeni z viditelného pokroku po každé absolvované lekci.

LITE nabízí výuku angličtiny, kterou nevzdáte

Zajímavá a živá metoda výuky jazyka LITE® vás pohltí svojí zábavností, přirozeností a i tím, že budete nadšeni z viditelného pokroku po každé absolvované lekci. Výhodou je, že překonáte krizi, kdy studenti často o předmět a jeho výuku ztrácí zájem. Nevzdáte to poté, co získáte pocit, že jste se ztratili ve výuce a vlastně už ničemu nerozumíte. Rozhodně se nebudete cítit hloupě a méněcenně mezi svými spolužáky a naopak, budete mít hroznou chuť vše, co jste se naučili, okamžitě využít v praxi. A poslední nespornou výhodou je, že se vám všechno, co se touto efektivní metodou výuky naučíte, vryje hluboko do paměti.

Ukázková hodina angličtiny zdarma

Nekupujte však „zajíce v pytli“ a přijďte si výuku angličtiny metodou LITE® zdarma vyzkoušet. Ukázková hodina angličtiny zdarma probíhá na kterékoliv z 12 poboček jazykové školy po celé republice. Trvá hodinu a půl a nejenže si výuku hned živě vyzkoušíte, ale rovněž se dovíte vše o výhodách této metody. Třeba rady, jak si úspěšně zapamatovat anglická slovíčka, jak se zcela jinak a efektivně naučit používat anglickou gramatiku bez biflování se nesrozumitelných pouček, jak se přestat bát mluvit anglicky a i to, za jak dlouho se budete umět anglicky domluvit v běžném životě.

Naučte se konečně anglicky.

Naučte se konečně anglicky.

Zdroj obrázků: Shutterstock, koláže ContententPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail