Nemusíte být grafik a ani si vlastní kryt na mobil celý vyrábět sám. Postačí vám zajímavá služba s aplikací, díky které si v svůj kryt umí vytvořit každý.

Do našeho módního šatníku už nezařazujeme jenom kousky na sebe, ale i slušivé kousky pro naše mobilní telefony. Dávají jim specifický a módní vzhled, současně je ale i chrání před poškrábáním nebo jiným poškozením. Zejména pokud máme dražší mobilní telefon, například iPhone nebo třeba některý ze zdařilých a dražších modelů Samsung, je ochrana skutečně na místě. Oprava poškození je drahá a někdy i nemožná. Víte ale, že kromě běžných krytů si lze nechat vyrobit i vlastní kryt na mobil? Na Mycase.cz si dokážete doslova navrhnout vlastní kryt – co byste řekli třeba na kryt na mobil s vlastní fotkou? Nemusí tam být zrovna vaše podobizna. Mobilní telefon si však lze ozdobit vlastní oblíbenou fotografií, fotografií svého přítele či přítelkyně, svého domácího mazlíčka, nebo třeba hezkou vzpomínkovou fotografií z dovolené.

Vyber typ svého mobilního telefonu a začni tvořit

Vyber typ svého mobilního telefonu a začni tvořit

Vyber si barvu, vzor či přechod, v textovém poli vytvoř cool text a nakonec vlož bu'd vlastní a nebo přednastavený obrázek

Vyber si barvu, vzor či přechod, v textovém poli vytvoř cool text a nakonec vlož buď vlastní, anebo přednastavený obrázek

Nakonec kliknutím na tlačítko koupit přejdeš k objednávce

Nakonec kliknutím na tlačítko koupit přejdeš k objednávce

Nechte si vyrobit vlastní kryt na mobil

Ať už jste milovníkem produktů Apple a chcete si vytvořit kryt na iPhone, nebo máte Huawei, HTC, Sony, LG, BlackBerry či potřebujete kryt na Samsung, ve speciální aplikaci Mycase.cz si snadno navrhnete svůj vlastní kryt. Celá aplikace je velice jednoduchá. Vyberete si typ svého mobilního telefonu, zvolíte si zajímavé pozadí z předdefinované nabídky, vytvoříte si na kryt vlastní nápis, nebo si vyberete vlastní fotografii a váš vlastní kryt na mobil se může začít vyrábět. Cena za kryt je 790 Kč. Pokud ale svůj návrh nasdílíte svým přátelům na Facebooku, máte jej ještě o stovku levnější.

GALERIE: Ukázky vytvořených krýtů na mobil

Který kryty na mobilní telefony jsou nejoblíbenější?

Vzhledem k tomu, že si rádi rozmazlujeme naše drahé hračky, v kurzu jsou vlastní kryty na iPhone. No a vzhledem k vysoké prodejnosti Samsungů nezaostávají ani kryty na Samsung. A co vše si už fajnšmekři na módu pro mobilní telefonu na své mobily „navlékli“? Oblíbení jsou psí přátelé, děti, různá selfíčka, ale i sportovci nebo celebrity. Hitem jsou uhrančivé fotky kočičích očí i oroseného a osvěžujícího pivka. A jaký je můj tip? Povzbuďte se vlastním krytem na mobil s oblíbeným citátem, nebo slokou z oblíbené básně.

Zdroj obrázků: Mycase.cz

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail