Dejte svým životním zážitkům řád. Uspořádejte je hezky a přehledně do fotoknížek. Výroba fotoknih je dnes snadná i pro naprosté laiky.

Určitě to znáte. Zásuvky plné neutříděných fotek, fotografie v několika krabicích od bot a stará rozpadající se fotoalba, kde se po létech odlepili fotorůžky. Tak vypadají fotky našich rodičů a prarodičů s „perlami“ z našeho dětství. Na druhou stranu pak fotky naše – nahraná na CD-čkách, discích nebo flashkách, které postupně vypovídají službu a my tak přicházíme o střípky z našeho života, ke kterým jsme se chtěli občas vracet a třeba je i po létech sdílet s našimi potomky nebo s novými či starými přáteli. I když se svět digitalizuje a mnozí z nás už i knížky nebo časopisy raději čteme na tabletu nebo na mobilním telefonu, fotografiím pořád nejvíce sluší být hezky vytištěné. V současnosti si je ale lze snadno a přehledně uschovat do fotoknihy.

Vytvořte si fotoknihu z vlastních fotek pomocí služby Fotoknizky.cz.

Vytvořte si fotoknihu z vlastních fotek pomocí služby Fotoknizky.cz.

Výroba fotoknih je dnes velice snadná a není ani drahá. Stačí využít kvalitní editor na sestavení knihy, který bývá obvykle součásti online služby, přes kterou si výrobu své fotoknihy dokážete objednat. Fotokniha se pak stane součástí vaší knihovny, na kterou sáhnete, kdykoliv dostanete chuť na pár nostalgických vzpomínek. Stejně tak, jak se dokážeme donekonečna vracet k různým obrazovým publikacím, se s chutí budete vracet třeba ke svým dovoleným, přehledně a atraktivně uspořádaným do hezkých knížek. Fotokniha z vlastních fotek dokáže být navíc i hezkým dárkem pro rodinu a známé.

Svatba i první krůčky vašeho dítěte – to vše umí fotokniha trvale uchovat

V životě máme i důležitější momenty, než je třeba zmiňovaná dovolená. Těmi je třeba naše svatba, narození potomka a jeho první krůčky či úspěchy. Právě toto jsou momenty, ke kterým se nejčastěji vracíme a o které rozhodně nechceme přijít. Snadná výroba fotoknih nám umožní i bez jakékoliv znalosti grafických prací sestavit si hezkou fotoknihu. Každá fotoknížka dokáže mapovat například jeden rok vašeho potomka. Představte si, že si pak k jeho osmnáctinám sednete a společně se na všech 18 krásných fotoknih podíváte. Nebo mu je dáte jako krásný dárek k osmnáctinám.

Výroba fotoknih je dnes velice snadná a není ani drahá.

Výroba fotoknih je dnes velice snadná a není ani drahá.

Rovněž svatba je událost, která si zaslouží být zvěčněna. Navíc fotoknížka se svatebními fotkami určitě potěší jako dárek i vaše rodiče. Nevěnujete jen jednu nebo pár fotek, které časem vyblednou za sklem vitríny, nebo se ztratí někde na dně zásuvky. Věnujete nádhernou vzpomínku jako fotoknihu z vlastních fotek.

Výroba fotoknih od A do Z 

Vytvořte si fotoknihu z vlastních fotek pomocí služby Fotoknizky.cz. Výhodou služby je velmi kvalitní tisk a vazba fotoknihy. Ta je šitá a vybrat si lze ze dvou rozměrů. Velkým bonusem je perfektně doladěný editor, pomocí kterého si fotoknihu sestaví i naprostý laik. Na výběr máte velké množství velice povedených šablon, které vaše fotoknihy od sebe hezky odliší a dodáte jim tak design, který se hodí přesně k té události, kterou  fotokniha v sobě uchovává. Firma, provozující službu Fotoknizky.cz, navíc garantuje dodání fotoknihy nejpozději do 7 pracovních dnů.

Zdroj obrázků: Fotoknizky.cz, FL

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail