Ty nejlepší podzimní a zimní kousky ulovíte právě teď. Výprodej pánského oblečení začíná. I když je ještě léto, oplatí se myslet už i na bundy a kabáty.

Na rozdíl od našich ženských poloviček si obvykle děláme radost kdečím jiným, než nákupem oblečení. Často to pak znamená, že nakupujeme zbytečně draze, nebo se dostáváme do situace, že pro zimní bundu či pánský zimník vyrazíme až ve chvíli, kdy jsou již probrané nejlepší kousky i nejžádanější velikosti. Pokud jde o nakupování, určitě se máme od žen co učit. Napadlo by vás v horkém létě myslet na zimní oblečení? Pokud ne, je to chyba. Právě nyní lze narazit na výprodej pánského oblečení, díky kterému ušetříte nemalé finance. A jelikož pro nás muže je nákup nového oblečení dost často spíše nutným zlem než skvělým zážitkem, nač utrácet za rádoby nové kolekce, když výprodeje nám nabídnou stejně módní kousky za mnohem méně peněz?

Výprodej pánských bund a kabátů začíná už v létě

Teď si možná zaťukáte na čelo, že je přece praštěné nakupovat pánský kabát nebo bundu už nyní. Proč ale ne? Nejsme malé děti, které zvládnou za dva měsíce z oblečení vyrůst a na rovinu, vždyť v našich klimatických podmínkách ty tenčí, avšak už přece jen teplejší kousky, oceníme mnohdy už v září, a v říjnu dokonce často saháme po těch ještě teplejších. Než se pak honit po něčem slušném na sebe, co bude v nabídkách shopů a e-shopů za přemrštěné ceny, je lepší využít výprodej pánských bund a kabátů už nyní.

251 modelů pánských kabátů na z ciziny obleče i ty nejnáročnější

Jedním z největších nešvarů našich pánských šatníků je zimní oblečení. Především výběr zimní bundy nebo absence kabátu. Řada mužů nechápe, že sportovní lyžařská bunda není zrovna fashion kouskem na běžné nošení do práce. A to ani když vypadá dobře nebo je značková. Oblečení, které patří na svah a na hory, si nechte na dovolené či víkendy. Do města si pořiďte více fashion kousky. Koupit je někdy není zcela snadné. Ale rozhodně ne nemožné. E-shop nejen s pánskou módou Z-ciziny.cz nabízí třeba aktuálně přes 250 modelů pánských kabátů a zimních pánských bund. Obleče se zde styluchtivý teenager, mladý muž i zralý elegantní pán. Rozmanité jsou střihy i barvy. Zajímavé pak ceny.

Moderní pánské bundy a kabáty, které najdete mezi letošními novinkami, se vrací ke klasickým tkaninám – obvykle z praktické směsi bavlny s polyesterem – a k tradičním slim střihům. Kabáty se nosí kratší, mnohdy ne delší než je běžná délka bundy. Především na přechodní období jsou oblíbenými kožené pánské bundy, ale i ty z džínoviny, které bývají zajímavě kombinovány s jinými materiály.

Aktuálně si ale v e-shopu Z-ciziny.cz užijete i již zmíněný výprodej pánského oblečení – a především velký výprodej zimních bund a kabátů.

Výprodej pánského oblečení – od triček, přes mikiny až po kalhoty

E-shop Z-ciziny.cz nabízí kompletní výprodej pánského oblečení. Najdete zde skutečně povedené pánské košile, pánské mikiny, džínsy, již zmíněné pánské kabáty nebo pánské bundy. A zajímavé jsou i ceny novinek. Chcete změnit svůj styl od základu? Z-ciziny.cz vám nabídne nejen hezké módní kousky, ale i služby stylistu, který vám s výběrem nového a stylovějšího šatníků dokáže pomoci.

Co zaujalo mne? Určitě pánská saka skvělá do kombinace s džínami. Najdete jich tady skutečně hodně, z různých materiálů i v různých barvách. Obrovský sortiment pánských svetrů a mikin – a to nejen sportovních, ale i v elegantnější fazóně. No a nakonec pánské košile s krátkým i s dlouhým rukávem, mezi nimiž si vyberete model do obleku i džínám.

Zdroj obrázků: FL, Z-ciziny.cz, koláže ContentPub s.r.o.

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail