Nakupujte lyže dříve, než přijde lyžařská sezóna. Výprodej lyží starších modelů běží už nyní a nové lyže si užijete po celou lyžařskou sezónu.

Vybíráte si lyže a trváte nejen na dobrých funkčních vlastnostech, ale rovněž na skvělém designu? Sáhněte po starších modelech ještě před lyžařskou sezónou. Na kvalitních značkách lyží, jakými jsou lyže Atomic, lyže Blizzard, lyže Rossignol nebo lyže Völkl, dokážete při chytrém nákupu skutečně pořádně ušetřit a výprodej lyží přitom při jejich nákupu nemusí být kompromisem.

Nakupujte lyže dříve, než přijde lyžařská sezóna. Výprodej lyží nemusí být kompromis ani po stránce módního designu.

Nakupujte lyže dříve, než přijde lyžařská sezóna. Výprodej lyží nemusí být kompromis ani po stránce módního designu.

Dříve mne nápisy „lyže výprodej“ příliš nezajímaly. Ve slevách a výprodejích se obvykle neobjevovaly kousky, o které bych stála. Protože i když jsou technické vlastností lyží pro dokonalý lyžařský zážitek neopomenutelné, je pro mne stejně tak důležitý i design lyží. Jenomže dnes už bez problémů ve slevách lyžařského vybavení koupíte i lyže, které jsou skutečnými designovými skvosty. Na designu, který už nenese jen tradiční sportovní symboliku, ale i pro nás ženy líbivý módní design si výrobci lyží dávají stále více záležet.

♥ TIP: Lyže slevy – zkuste nákupy v eshopu BikePark Most >>

Výprodej lyží před sezónou – tipy na levné lyže bez módních kompromisů

Rady, které vám teď pro výběr lyží dám, nestřelím od pasu, protože jsem sama jejich majitelkou. Možná se někdo podiví, proč mám troje lyží. Jedním z důvodů je to, že jsem neodolala jejich vzhledu a perfektně se mi je podařilo doladit s mým lyžařským oblečením. Druhý je spíše o lenosti – jelikož se z rodinných důvodů pohybuji mezi Slovenskem, Čechy a Rakouskem, vyhovuje mi mít na každém místě jedny lyže a nemuset lyžařskou výbavu pořád přenášet. Navíc každé místo si žádá jiné lyže Výhodou teď je, že vám mohu doporučit hned tři modely lyží, které jsem sama vyzkoušela.

Dámské sjezdové lyže Rossignol ATTRAXION III

Kupovala jsem je jako lyže pro středně pokročilé lyžařky a pravdou je, že mne z mého loudavého ježdění donutily přejít na vyšší rychlost. Jenom v ní točí jak mají, ale to je vlastně jejich výhodou. Naopak, i při skutečně agresivnější jízdě jsou tyto lyže perfektně ovladatelné. Jsou lehoučké a hlavně – nádherné! Rossignol ATTRAXION jsou skutečně lyže pro ženy, které milují módu a nechtějí se ji vzdát ani na svahu. V BikePark Most koupíte tyto lyže se 40% slevou.

Dámské sjezdové lyže Rossignol ATTRAXION III.

Dámské sjezdové lyže Rossignol ATTRAXION III.

Dámské lyže Salomon H intense

Potřebovala jsem designově univerzálnější lyže a tak jsme sáhla po něčem, co mi připadalo vždy poněkud nevhodné na svah – po černých lyžích Salomon H intense. Díky těmto černým kráskám s drobnými bílými prvky jsem se vyléčila z toho, že jsou černé lyže nuda. Vybírala jsem je spíše podle vzhledu a tak jsem se neúmyslně dostala k profi lyžím za velice dobrou cenu. Ze všech lyží, na kterých jsem kdy stála, jsou to ty, se kterými jako jedinými vydržím celodenní lyžování bez větší námahy nohou. Užívám si je především v Nízkých Tatrách a ideální jsou zejména proto, že se na nich lyžuje dobře skutečně za všech sněhových podmínek. V BikePark Most je nyní sleva na tyto lyže 50 %.

Dámské lyže Salomon H intense.

Dámské lyže Salomon H intense.

Backcontry lyže Atomic Drifter

I když si svůj zadeček ráda vyvezu na sjezdovku lanovkou, přátelé kolem mne propadly přírodnímu lyžování mimo upravené tratě. Má to své kouzlo, které dá ale tělu zabrat mnohem více než klasické lyžování a potřebujete k tomu speciální backcountry lyže i s celou lyžařskou výbavu. Bývají dražší, naštěstí i ty se dají koupit se slevou. Tak jsem přišla ke svým backcountry lyžím Atomic Drifter. Je to můj první model backcountry lyží, takže se mi těžce srovnává s jinými, ale pravdou je, že mi vyhovují a oceňuji jejich pro tento typ lyžování naprosto nevyhnutnou vlastnost – malou hmotnost díky celodřevěnému jádru. Výprodej lyží v BikePark Most je teď nabízí s 31% slevou.

Backcountry lyže Atomic Drifter.

Backcountry lyže Atomic Drifter.

 

Zdroj obrázků: BikePark Most

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail