Máte celoodpružené kolo a konečně si chcete zkusit opravdový terén, a nejen městské parky či klasické vyasfaltované cyklostezky? Doplňte si funkční výbavu a vyrazte třeba na Singltrek pod Smrkem, do ráje pro všechny milovníky stezek pro horská kola.

Na horské kolo vás funkčním oblečením a doplňky vybaví e-shop Singltrek

E-shop Singltrek provozují organizátoři českých singltreků. Budují stezky pro horská kola, organizují kempy, kurzy, nabízí půjčovnu a samozřejmě též e-shop, kde koupíte profi horské kolo, helmy, batohy na kolo i cyklistické oblečení.

Na horské kolo vás vybaví e-shop Singltrek.cz.

Na horské kolo vás vybaví e-shop Singltrek.cz.

Na horské kolo se výbava neoplatí zanedbat

Je rozdíl mezi horským kolem, které se honosí pouze tímto názvem a profi horským kolem. Může, avšak nemusí být celoodpružené. Důležitá je kvalitní geometrie kola a jeho pevnost za současného odlehčení celé konstrukce. Taková kola nyní nabízí i e-shop Singltrek. Jde o prestižní značku kol Orange Bikes.

Důležité je též správné cyklistické oblečení. Cyklistické kraťasy a funkční dres na kolo není jen pro parádu, ale pro náročné trasy naprostou nezbytností. V e-shopu koupíte dámské i pánské cyklistické oblečení, včetně bot, ponožek, vest a bund pro chladnější počasí. Ne každý se totiž na náročné cyklotrasy vydává v horkém létě a raději si je užije za příjemnějšího počasí na podzim či na jaře.

Užijte si profi trasy pro horská kola – přijďte na Singltrek pod Smrkem.

Užijte si profi trasy pro horská kola – přijďte na Singltrek pod Smrkem.

Bezpečnost nade vše

Cyklistické přilby by měly být samozřejmostí, avšak nejsou jediným ochranným prvkem, který se pro jízdu na horských kolech na speciálních cykloztezkách hodí. Oči by měly chránit cyklistické brýle, ruce rukavice na kolo. Na horské stezky se však mohou hodit i chrániče kolen a loktů, ale též chránič páteře. Ten si nemusíte kupovat samostatně, ale jako praktickou součást batohu na kolo. E-shop Singltrek nabízí i batoh na kolo s páteřákem, což je skvělá vymoženost. Tento batoh je navíc velice inteligentním řešením na kolo i pro další sporty – třeba v zimě na lyže a na snowboard. Je modulární, takže jej jednoduše zmenšujete a zvětšujete podle okamžité potřeby. Má též držák na helmu a již zmíněnou ochranu páteře.

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail