Hledáte vhodný dárek do porodnice nebo vtipný a současně praktický dárek pro kojence? Pořiďte vtipné body s potiskem či se jménem novorozence!

Krásných věcí pro miminka je bezpočet. Jak ale vybrat, abyste jako pozornost nepřinesli další stejné štěrkátko, již padesátý dudlíček nebo další nepotřebnou hračku? Buďte originální a věnujte praktické dětské body s potiskem. Vtipné body rozveselí rodiče i okolí, současně je praktické, jelikož jde o základní kousek šatníku každého novorozence. Není příliš problematické strefit se ani do velikosti. Nádherné dětské body s potiskem si můžete vybrat v specializovaném e-shopu www.Boody.cz. Z kluka či holky váš dárek udělá v mžiku Agenta 007, hasiče, rybáře, motorkáře nebo módní ikonu. Navíc bodýčky s nápisy „Vypadám jako máma, plyny mám jako táta“ nebo „Pláču jen když mě chovají oškliví lidé“ naučíte miminko mluvit v podstatě okamžitě! A s pěkně prořízlou pusou 🙂

Vtipné body jako originální dárek!

Body jsou výhradně bílá z kvalitní 100% bavlny šetrné k dětské pokožce. Používané potisky jsou zdravotně nezávadné a připravené pro větší zátěž při praní. Vybrat si můžete model dětského body s krátkým nebo dlouhým rukávem. Na výběr jsou velikosti pro novorozence (vel. 56) až po body pro dvou až tříleté děti (vel. 98). Všechny velikosti body s potiskem jsou za jednotnou cenu 290 Kč. Vtipné body proto můžete věnovat už novorozenci v porodnici, ale taky jim u příležitosti svátku, narozenin nebo třeba o Vánocích obdarovat kojence i batolata.

Věnovat můžete také body se jménem dítěte!

Věnovat můžete také body se jménem dítěte!

Pořídit můžete také dětské body se jménem

Či už pro vlastní dítě nebo jako dárek rodině či známým můžete pořídit také body se jménem dítěte. Materiál, střih a velikosti body jsou stejné jako u potištěných body. Rozdíl je pouze ten, že si při objednávce vyberete, zdali chcete body pro kluka nebo body pro holku a uvedete, jaké jméno chcete na dětské bodýčko vytisknout. Cena body je ještě nižší než v předchozím případě. Stojí 250 Kč. Na body je kromě jména možné umístit i jiné vlastní originální nápisy. A hned máte originální dárek do porodnice!

Zdroj obrázků: FL, Boody.cz

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail