Jako každý rok, i letos „andílci“ Victoria’s Secreet předvedli velkolepou fashion show spodního prádla této značky. Pečlivě vybrané topmodelky, mezi kterými byly Adriana Lima, Karlie Kloss, Taylor Swift, Cara Delevingne, Lindsay Ellingson či Revon Windsor dostaly do transu ženy toužící po krásných modelech spodního prádla Victoria’s Secreet i muže, jejichž touhy byla ale nejspíš orientovány zcela jinak.

Módní přehlídka Victoria’s Secreet je každoročně nejočekávanější módní přehlídkou spodního prádla. Modelky s andělskými křídly předvádějí podprsenky, kalhotky, korzety, body i košilky a i klasické spodní prádlo proměňují ve fetiš. Na extravagantní show předvádí spodní prádlo Victoria’s Secreet nejkrásnější modelky světa a dostat se mezi andílky Victoria’s Secreet je nejen prestiží, ale také příslibem velkého odříkání. Být andělsky krásnou totiž znamená také držet před přehlídkou drastické diety!

Modely z Fashion show 2013 Victoria's Secreet.

Modely z Fashion show 2013 Victoria’s Secreet.

VIDEO: Módní přehlídka Victoria’s Secret 2013

Dostat se jeden rok mezi andílky Victoria’s Secreet rozhodně neznamená, že máte tento flek jistý na mnoho let. Naopak! I letos čtyřčlenná porota značky vybírala modelky pro exkluzivní přehlídku Victoria’s Secreet z více než sto top kandidátek. A porota se nekouká jen na to, jak modelky vypadají. Ptají se také na jejich životní styl či cvičební režim. Dokonalost se hledá v detailech životního stylu! Nejznámější andílci však mají s Victoria’s Secreet dlouhodobé smlouvy. A tak i letos na mole předváděli tradiční hvězdy VS show: Adriana Lima, Candice Swanepoel, Karlie Kloss, Alessandra Ambrosio, Lily Aldridge či Lindsay Ellingson.

FOTOGALERIE: Andílci na přehlídkovém molu

Podprsenka za 10 milionů dolarů – i to je fashion show Victoria’s Secreet!

Největší hvězdou letošní módní přehlídky Victoria’s Secreet byla Candice Swanepoel. Právě ona předvedla nejdražší kousek přehlídky – podprsenku vyrobenou z drahých kamenů jejichž hodnota je 10 milionů dolarů.

Candice Swanepoel v luxusní desetimilionové podprsence Victoria's Secreet

Candice Swanepoel v luxusní desetimilionové podprsence Victoria’s Secreet

VIDEO: Candice Swanepoel v luxusní desetimilionové podprsence

Spodní prádlo Victoria’s Secreet není nedostupné!

Nádherné a již tradiční fashion show pořádá Victoria’s Secreet od roku 1995. I tyto módní přehlídky pomohly značce k tomu, že je vnímaná jako vysoce luxusní značka. U nás nemá značka oficiální zastoupení a tak prádlo značky znají jen ty z nás, které si jej nakoupí v Americe nebo jinde v zahraničí. A mnohé z nás jistě překvapí, že Victoria’s Secreet vlastně vůbec není cenově nedostupnou značkou a že dokonce i repliky modelů přímo z andělské show si může zakoupit každá z nás.

FOTOGALERIE: Pořiďte si spodní prádlo podle VS andílků!

Zdroj obrázků a videa: Victoria’s Secreet, CBS

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail