Veselepohadky.cz – nejlepší pohádky na jednom místě!

Pohádky – pamatujeme si je z dětství a teď je ukazujeme našim dětem. Nebo se při nich dobře bavíme s přáteli. Pojďte najít svoji nejoblíbenější pohádku!

Jen počkej, zající!, Bolek a Lolek, Pat a Mat, Mach a Šebestová – to je jen několik pohádek, na kterých jsem vyrostla. Vedle kreslených pak samozřejmě i na hraných, jakou je třeba Arabela. Všechny tyto oblíbené pohádky teď najdete na jedno místě – na portálu Veselepohadky.cz. Autoři projektu se rozhodli, že shromáždí všechny po internetu dostupné pohádky na jedno místo. Či už se k nim pro zábavu posadíte vy samy, nebo je na počítači či na tabletu pustíte svým dětem, je skvělé, že je teď najdeme všechny pohromadě.

Pohádky online na jednom místě – Veselepohadky.cz.

Pohádky online na jednom místě – Veselepohadky.cz.

Pohádky online a na jedno místě!

Veselé pohádky – Veselepohadky.cz nabízí po internetu dostupné animované, loutkové i hrané pohádky. Web je rychlý a velice přehledný. Pohádky jsou roztříděné do kategorií a podle toho, zdali jsou animované, hudební, pro kluky, večerníčkové apod. Současně je ale najdete roztříděné i podle toho, o jakou konkrétní pohádku jde. Takže pokud vás láká nostalgicky si zavzpomínat, je tady 30 dílů seriálu Bambulka. Trochu si zopakovat školní učivo můžete třeba v kreslených filmech Byl jednou jeden objevitel. A nakonec si užít třeba i svoji zcela nejoblíbenější pohádku z dětství. Já myslím, že u mne zvítězí Ferda Mravenec.

Veselepohadky.cz nejsou jediným místem na internetu, kde tyto pohádky najdete, ale rozhodně jde o nejpřehlednější web. Chvályhodné také je, že se autoři webu skutečně věnují tomu, aby byla videa s pohádkami dostupná a velice rychle opravují nefunkční videa. Díky tomu, že stránky mají responzivní design, jsou dobře sledovatelné jak na počítači, tak na tabletech nebo na mobilních telefonech. Design stránek webu se totiž přizpůsobuje velikosti displeje.

Najděte si na Veselepohadky.cz své oblíbené pohádky – loutkové, kreslené i hrané.

Najděte si na Veselepohadky.cz své oblíbené pohádky – loutkové, kreslené i hrané.

Nezapomeňte doporučit Veselepohadky.cz rodině a známým!

Pusťte si je s přáteli nebo jim pohádkový web Veselepohadky,cz doporučte. Chcete se pobavit večer u piva? Vtipné pohádky budou tou správnou volbou. Chcete pobavit svoji ratolest a moci se chvíli věnovat samy sobě? Pusťte jí pohádky pro děti. Nevím jak pro vás, ale pro mne se  Veselepohadky.cz staly velice rychle oblíbeným místem, kam se ráda vracím.

Zdroj obrázků: Veselepohadky.cz

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail