Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/249487/virtual) in /data/web/virtuals/249487/virtual/www/domains/profimoda.cz/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/249487/virtual) in /data/web/virtuals/249487/virtual/www/domains/profimoda.cz/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

Hvězdná návrhářka svatebních šatů, Vera Wang, představila svatební šaty pro sezónu podzim a zima 2015/2016. Začněte na ně šetřit!

Již podruhé za svoji dlouhou éru svatebního guru představila Vera Wang své svatební šaty bez klasické módní přehlídky, jen na stylizovaných fotografiích. Pro oblíbenou módní návrhářku, v jejíchž šatech se vdávala dcera Billa a Hillary Clintontonových Chelsea, nebo filmová Carry Bradshaw v podání Sarah Jessica Parker v kultovním firmu Sex ve městě, teď představuje další linii svých svatebních šatů. Svatební šaty Vera Wang jsou pro sezónu podzim/zima 2015/2016. Říkáte si, proč s takovým předstihem? Přesně s top módní návrháři svatebních šatů světa představují své kolekce.

Vera Wang ukazuje, v čem se budete vdávat na podzim a v zimě příštího roku. Svatební šaty Vera Wang jsou z kolekce podzim/zima 2015/2016.

Vera Wang ukazuje, v čem se budete vdávat na podzim a v zimě příštího roku. Svatební šaty Vera Wang jsou z kolekce podzim/zima 2015/2016.

FOTOGALERIE: Svatební šaty Vera Wang – podzim/zima 2015/2016

Svatební šaty Vera Wang pro podzim/zima 2015/2016

Vera Wang už v druhé sezóně za sebou neexperimentuje s barvou. Tedy téměř. Několik ledovcově bílých nádherných šatů totiž doplnil pár šatů v nude barvě bílé kávy a to přesně vystihuje trendy pro svatební šaty 2015/2016. Podle nich bude jednoznačně dominovat bílá a barevnými oživujícími akcenty budou jen stopová množství jemných pastelů aplikovaných na některé kousky šatů, případně mírný odklon od andělsky bílé k přírodním nude odstínům svatebních šatů.

Detaily svatebních šatů Vera Wang z módní kolekce podzim/zima 2015/2016.

Detaily svatebních šatů Vera Wang z módní kolekce podzim/zima 2015/2016.

Módní návrhářka Vera Wang představila tentokrát romanci postavenou na bohatě zdobených látkách. Zatímco hojnost tylu dodává svatebním šatům bohatost a šmrnc, vyšívaný a bohatě zdobený tyl zas bohatost a noblesu. Hmota je v kolekci svatebních šatů Vera Wangvelice vyvážená. Zatímco úzké siluety získávají a objemu právě bohatým zdobením, široké a objemnější střihy svatebních šatů jsou zdobené méně.

Kolekce svatebních šatů Vera Wang podzim/zima 2015/2016 potěší příznivkyně úzkých decentních siluet, mladistvých a nekonvenčních krátkých střihů, ale také nádherných velkých svatebních šatů s pompézní sukní. Na těch tentokrát Vera Wang vsadila na zajímavý a netradiční střih živůtku a na sukni, jejíž bohatost je postavena na vrstvení jemných materiálů, jakým je tyl, hedvábí nebo krep.

Svatební šaty Vera Wang jsou hlavně v bílé, ale nechybí ani modely v nude barvě či exkluzivní bílý model s ručně našívanými květinami. Svatební šaty jsou z módní kolekce Vera Wang podzim/zima 2015/2016.

Svatební šaty Vera Wang jsou hlavně v bílé, ale nechybí ani modely v nude barvě či exkluzivní bílý model s ručně našívanými květinami. Svatební šaty jsou z módní kolekce Vera Wang podzim/zima 2015/2016.

Samostatnou kapitolou jsou Vera Wang svatební šaty v nude odstínech. Zatímco jedna dvojice šatů míří více k barvě bílé kávy, druhé dává odstín stříbřitě platinový lesk. Posledním úchvatným modelem v kolekci Vera Wang jsou střihově prosté svatební posety ručně našívanými květinami. Hodnota těchto šatů vyšplhá skutečně vysoko – prý až na 15 000 $, což je zhruba 300 000 Kč.

Zdroj obrázků: svatební šaty Vera Wang podzim/zima 2015/2016

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail