Klasická vánoční atmosféra, bez rozdílu toho, jestli preferujeme tradiční nebo extra moderní výzdobu, potřebuje vždy efektní vánoční osvětlení!

Vánoční výzdoba podléhá módním trendům stejně jako náš šatník nebo zařízení interiérů. Mění se barevné kombinace vánoční výzdoby i její styl. To, co zůstává, je atmosféra namixovaná jako koktejl nostalgie a lásky ke svým blízkým. A k této atmosféře jednoznačně patří vánoční osvětlení – v interiéru či přímo na vánočním stromku, ale dnes stále častěji i venkovní vánoční osvětlení.

Vánoční osvětlení patří nejen do interiéru. Ozdobit si lze i venkovní stromek nebo celý dům.

Vánoční osvětlení patří nejen do interiéru. Ozdobit si lze i venkovní stromek nebo celý dům.

Trendy ve vánočním osvětlení

Nejzásadnější trend vychází z pokroku v technologiích osvětlení. Naprosto jednoznačně se dnes nakupuje LED vánoční osvětlení vnitřní i venkovní. Charakterizuje jej úspornost co do spotřeby energie a dovolit si tak skutečně lze i po vzoru amerických filmů osvětlit celý dům. Někdy ale stačí vánoční LED světelné řetězy omotat kolem stromů před domem. Dokonce nemusí jít ani o klasické jehličnany. Vánoční osvětlení udělá parádu i na větvičkách klasických listnáčů. K tomu lze přidat vánoční světelné dekorace s různými tradičními motivy. Dokonce i svítící vánoční – pokud to na vás přece jen není už příliš. Pro děti ale stěží vymyslíte hezčí vánoční atrakci!

Vánoční LED osvětlení v podobě ratanových koulí neurazí v při tradiční ani moderní vánoční výzdobě.

Vánoční LED osvětlení v podobě ratanových koulí neurazí v při tradiční ani moderní vánoční výzdobě.

Vánoční osvětlení do exteriéru musí být bezpečné

Vánoční osvětlení pro použití v exteriéru musí být nejen ekologické a tedy šetrné pokud jde o spotřebu Důležitá je i jeho bezpečnost. Světelné LED hadice a kabely musí být voděodolné a samozřejmě bezúdržbové. Moderní vánoční osvětlení, které koupíte na IDnábytek.cz všechny parametry bezpečnosti splňují. 

Vánoční osvětlení má své tradiční motivy – jedním z nich je například hvězda.

Vánoční osvětlení má své tradiční motivy – jedním z nich je například hvězda.

Víme, kde mají ty nejhezčí vánoční světelné řetězy!

Snad největší sortiment vánočních světelných řetězů, jaký si jen dokážete představit, nabízí Nábytek-dnes.cz. Vánoční LED světelné řetězy dnes už nejsou jen se studeným bílým světlem. Budete překvapeni, že kromě bílého teplého světla přibylo barevné LED vánoční osvětlení, ale i osvětlení s různými efekty. Vánoční světýlka s LED jsou bezpečná, úsporná a designově tak krásné, že kdybyste vánoční stromek ozdobily pouze jimi, bohatě by to stačilo!

Extra dlouhé světelné LED řetězy, ani světelné řetězy v barvách – nic z toho dnes není problém.

Extra dlouhé světelné LED řetězy, ani světelné řetězy v barvách – nic z toho dnes není problém.

 

Zdroj obrázků: T-zbozi.cz

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail