Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/249487/virtual) in /data/web/virtuals/249487/virtual/www/domains/profimoda.cz/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/249487/virtual) in /data/web/virtuals/249487/virtual/www/domains/profimoda.cz/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

Oslavte Valentýna parádní valentýnskou večeří. Valentýnské menu, které Praha a její restaurace nabízí, objevíte ve vší parádě na Restu.cz.

Svátek lásky – Valentýn, už nelze pěkných pár let ignorovat ani v Česku. A i když se u nás za den lásky považoval dlouho spíše 1. květen, dnes už si nikdo zamilovaný netroufne zaignorovat ani Valentýna, tedy 14. únor. Jak jej obvykle slavíme? Nejčastěji drobnými dárky z lásky a hlavně pořádným kusem jídla, kde nejde ani tak o jeho objem, jako spíše o to zaujmou pozvaného něčím zajímavým a jiným něž obvykle. A Praha je i letos připravena. Valentýnské akce nejsou jen v různých klubech. Velké množství restaurací nabízí pro tento den a všechny zamilované valentýnské menu.

Oslavte Valentýna 2017 v některé skvělé pražské restauraci nabízející speciální valentýnské menu.

Oslavte Valentýna 2017 v některé skvělé pražské restauraci nabízející speciální valentýnské menu.

Valentýnské menu Praha – víme, kde si snadno vyberete!

Jak zjistit, které restaurace chystají speciální menu na Valentýna a kde to nebude vypadat jako večeře v běžný den? Valentýnské menu Praha nabízí v řadě restaurací a jejich nejlepší přehled najdete na Restu.cz. Znáte Restu? Pokud jste jej zatím nevyzkoušeli, je Valentýn 2017 tou správnou chvílí. Nabídka je opravdu bohatá. A jaký je můj tip na perfektní valentýnskou večeři? Nezklamete večeří ve francouzské restauraci Art Nouveau v Obecním domě, ani pozváním svého partnera či partnerky do Kampa Parku na Vltavě. Dokonalé menu vám nabídnou v hotelu Four Seasons Prague a v jejich restauraci CottoCrudo, ale i v restauraci La Finestra in Cucina. Co byste řekli na ústřice Tsarskay s telecím tatarákem a bottargou z jesetera?A na raviolu s humrem a žloutkem s pastiňákovým pyré, perníkovou želatinou a bisque z humra jako hlavní chod? Nebo na organické kuře s lanýžovou nádivkou, celerovým salátem a lanýžovou omáčkou? A to vše nakonec završit dezertem v podobě pistáciového brownie s mascarpone, vanilkovým mousse a malinovým sorbetem? Právě takové menu mají v poslední zmíněné restauraci pro vás nachystáno.

K dokonalé valentýnské party patří i dobré jídlo. Kam na něj vyrazit vám poradí Restu.cz, pomocí kterého si zarezervujete i místo.

K dokonalé valentýnské party patří i dobré jídlo. Kam na něj vyrazit vám poradí Restu.cz, pomocí kterého si zarezervujete i místo.

Rezervujte si skvělou valentýnskou večeři přes Restu.cz

Určitě se výběr restaurace pro valentýnskou večeři a oslavu neoplatí nechat na poslední chvíli. Zejména, pokud chcete skutečně perfektní restauraci s nezapomenutelnou atmosférou a menu. Nemusíte ale pracně zjišťovat, kam vyrazit, kolik vás bude valentýnská večeře v pražské restauraci stát a ani co bude v rámci valentýnskeho menu na jídelníčku. Rezervujte si místo přes online rezervační systém Restu.cz. Restauraci si jednoduše vyberete na webu v nabídce Restu.cz, rezervujete si stůl a během 10 minut vám e-mailem dojde potvrzení rezervace. Za službu nic neplatíte. Naopak. Za své rezervace dostáváte kredity, za které pak získáváte vouchery na jídlo zdarma. Jenom v Praze si máte takto možnost udělat rezervaci ve více než čtyřech tisících restauracích. A podobně v dalších českých městech. A Valentýnem se díky Restu.cz můžete rovněž „projíst“ – či už s protějškem, o kterého usilujete, nebo se svojí stálou známostí.

Láska prochází žaludkem – a platit to bude i letos na Valentýna 2017.

Láska prochází žaludkem – a platit to bude i letos na Valentýna 2017.

Zdroj obrázků: Shutterstock, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail