Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/249487/virtual) in /data/web/virtuals/249487/virtual/www/domains/profimoda.cz/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/249487/virtual) in /data/web/virtuals/249487/virtual/www/domains/profimoda.cz/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

Úspora energií, chytrá domácnost, ekologie a alternativní doprava – to jsou základní témata unikátní bezplatné poradenské služby E.ON Rádce.

Společnost E.ON nabízí zcela unikátního pomocníka nejen pro své zákazníky. E.ON Rádce je speciální služba, která radí v oblastech, jako jsou úspora energií, ekologie, vysvětluje co je chytrá domácnost a jak na ni, nebo se věnuje otázkám možností alternativní dopravy. Co přesně v rámci služby získáme a jak funguje?

Úspora energií, chytrá domácnost, ekologie a alternativní doprava – to jsou základní témata unikátní bezplatné poradenské služby E.ON Rádce.

E.ON Rádce chce být branou do ekologičtější budoucnosti

E.ON Rádce je kombinací on-line dostupné encyklopedie s kvalitním vyhledávačem a osobním poradenstvím. Znalostní encyklopedie obsahuje obrovskou databázi odpovědí na otázky související s možnostmi energetických úspor a ekologie. Když však odpověď na svoji otázku nenajdete, máte možnost využít osobní poradenství.

Co to přesně znamená? Kdykoliv máte možnost položit i velice specifický dotaz prostřednictvím online formuláře. V pracovní dny mezi 9:00 a 16:30 vám odborníci poradí okamžitě. Takto získáte skutečně přesné odpovědi i na své velice specifické dotazy. Navíc z těchto dotazů bude opět vznikat další databáze otázek a odpovědí, a tím i další velice podrobná znalostní databáze informací ohledně úspory energií a ekologie. Tím, že položíte dotaz, se i vy samy stanete jejím tvůrcem.

E.ON Rádce chce být branou do ekologičtější budoucnosti

Jak na úspory energie a jak dokáže ekologie ušetřit peníze?

Služba E.ON Rádce zodpoví dotazy týkající se moderních způsobů šetření energií i energeticky úsporných spotřebičů. Ptát se lze na to, jak úspory propojit s ekologií – tedy jak dokáže ekologie ve výsledku ušetřit energii. A nejen tu u vás doma, ale i za pomoci ekologických způsobů vytápění. Ekologicky motivovaní lidé mají možnost zjistit, kolik energie obecně se třeba ušetří díky třídění odpadu a následné recyklaci.

Alternativní doprava už brzy nebude alternativní – víme však o ní zatím málo

To, co se ještě dnes jeví jako alternativní, bude již za pár let (a skutečně to nemusí trvat dlouho) standardem. Přesto však zrovna o alternativní dopravě je informací skutečně poskrovnu. Díky projektu E.ON Rádce se máte možnost dovědět více. Třeba i o oblasti, která je u nás už zažitá, přesto však ne každý z nás vládne dostatkem informací k tomu, aby se tímto směrem vydal. To je oblast aut jezdících na CNG – tedy na stlačený zemní plyn. Ptát se samozřejmě máte šanci i na další fenomény – jak jsou elektromobily či elektrokola. Alternativní doprava již velice brzy změní naše životy a nemusíme na tuto dobu jen pasivně čekat. Už dnes si lze nechat poradit, jak začít alternativní měnit na standard.

Alternativní doprava už brzy nebude alternativní – víme však o ní zatím málo

Chytrá domácnost bude pro každého

Přichází doba, kdy chytrá domácnost nebude jen tématem pro futurology, nebo realitou pro pár bohatých a několik málo technofilů. Jenomže dnes si většina z nás pod tímto pojmem mnoho nepředstaví. Přitom už dnes dokážeme svoji domácnost zinteligentňovat tak, aby nás nejen více bavila, ale současně nám pomáhala například s úsporou energie. Nejde jen o to, jak proměnit „hloupý dům“ na „inteligentní dům“, ale zejména o to, jak se do této změny dokáže zapojit úspora energie související s využitím alternativních zdrojů energie

Zdroj obrázků: Shutterstock, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu

 

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail