Vánoce 2015 se blíží a je čas myslet také na to, jak bude vypadat náš letošní stromek. Umělé vánoční stromky jsou bezúdržbové a moderní!

Vánoce si třeba především užít a i umělý stromek je řešením, které nám v předvánočním čase ubere práci. Umělé vánoční stromky jsou dnes k nerozeznání od pravých. Nemusíte myslet na to, že máte stromek každý rok koupit, nezabírá místo na balkoně ani nezaneřádí byt kapající pryskyřicí nebo opadávajícím jehličím. Rozhodně jsou dnes umělé vánoční stromečky hezčí než v minulosti prodávané stromky připomínající štětku na mytí lahví. Možná takový starý vánoční stromek máte stále doma. Je pravá chvíle na to, abyste jej vyměnily. Ale možná máte doma i hezčí umělý stromek, jenomže je náročný na seskládaní. Doma jsme celá léta měli stromek, který dodnes vypadá nádherně, ale má jednu nevýhodu – vždy je jej třeba seskládat z jednotlivých mini větviček. A to je náročné na čas. Velké množství spojů vede rovněž k tomu, že se občas nějaký ulomí a tak jsou některé větvičky již mnohokrát slepované.

Umělé vánoční stromky jsou dnes k nerozeznání od pravých, šetří přírodu a jsou zcela bezúdržbové.

Umělé vánoční stromky jsou dnes k nerozeznání od pravých, šetří přírodu a jsou zcela bezúdržbové.

Moderní umělé vánoční stromky vypadají jako živé a eliminují množství spojů. Menší velikosti koupíte jako jeden kus, větší složené ze dvou nebo tří kusů. Přitom ve výsledku nezabírají více místa, než ty starší rozložené. Což je určitě důležité, protože 11 měsíců v roce musíme mít vánoční stromek někde uskladněn a počítá se každý centimetr.

Kde koupit hezké umělé vánoční stromky?

Umělé stromečky nabízí hypermarety, hobbymarkety i mnoho internetových prodejců. Jejich vzhled i kvalita se výrazně liší. Vyrábí se obvykle v Číně. Ale například umělé vánoční stromky z e-shopu UmělýStromeček.cz jsou vyrobeny na území Evropské unie a patří kvalitou mezi to nejlepší na trhu. Vybrat si lze borovice, jedle i smrky a to dokonce v různých variantách. Takže v nabídce je například jedle přírodní, jedle stříbrná, smrk přírodní, borovice šlechtěná a další druhy na vánoce oblíbených jehličnanů. V nabídce najdete i stromky předzdobené šiškami nebo dnes módní umělé vánoční stromky v bílém provedení často používané v hypermoderních interiérech pro designové zdobení.

Umělé vánoční stromky – jedle přírodní. (Tento vánoční stromek koupíte v e-shopu Umelystromecek.cz)

Umělé vánoční stromky – jedle přírodní. (Tento vánoční stromek koupíte v e-shopu Umelystromecek.cz)

Vánoční stromek se prodává ve velikostech 120 cm, 150 cm, 160 cm, 180 cm a 220 cm. Vždy jde o výšku včetně stojanu, který je součástí stromku. Stromek zkompletujete do dvou minut, je zcela bezúdržbový a odpovídá přísným českým i evropským normám. Nosné části stromku jsou vyrobeny z kovu a to včetně větviček. Výsledný vzhled vánočního stromku a jeho jehličí dává designová PVC fólie. Životnost umělého vánočního stromku je vysoká a přežije s vámi nejen Vánoce 2015 či Vánoce 2016, ale mnoho mnoho dalších let.

Umělé vánoční stromky – smrk přírodní. (Tento vánoční stromek koupíte v e-shopu Umelystromecek.cz)

Umělé vánoční stromky – smrk přírodní. (Tento vánoční stromek koupíte v e-shopu Umelystromecek.cz)

Jak si ozdobit stromeček na Vánoce 2015?

Nechci teď rozebírat trendy pro Vánoce 2015, ale chci vám dát par rad, jak si vybrat umělý vánoční stromeček podle toho, jak jej s oblibou zdobíte. Všímejte si, pro jaký typ zdobení se ten který stromeček hodí. Pokud milujete bohatě zdobené vánoční stromky tradičními ozdobami nebo zdobením v rustikálním vzhledu, potřebujete model s delšími a méně hustými větvičkami. Takovým je například umělá jedle přírodní. Pokud byste si chtěli dopřát doslova katalogově ozdobený vánoční strom v jedné nebo ve dvou barvách s koulemi a velkými mašlemi, hodí se pro to například luxusně vypadající umělá borovice šlechtěná.

Umělé vánoční stromky – borovice šlechtěná. (Tento vánoční stromek koupíte v e-shopu Umelystromecek.cz)

Umělé vánoční stromky – borovice šlechtěná. (Tento vánoční stromek koupíte v e-shopu Umelystromecek.cz)

Na chalupu si pořiďte již vkusně šiškami předzdobenou umělou borovici a hitem do moderních interiérů jsou již zmíněné bílé umělé vánoční stromky. Na bílý umělý vánoční stromek stačí zavěsit jednobarevné vánoční koule a více pro svoji krásu nepotřebují. Barvu ozdob dolaďte samozřejmě vždy podle interiéru nebo jej dolaďte do dokonalosti s barvou vánočního cukroví.

Umělé vánoční stromky – borovice zdobená. (Tento vánoční stromek koupíte v e-shopu Umelystromecek.cz)

Umělé vánoční stromky – borovice zdobená. (Tento vánoční stromek koupíte v e-shopu Umelystromecek.cz)

Umělé vánoční stromky – jedle bílá. (Tento vánoční stromek koupíte v e-shopu Umelystromecek.cz)

Umělé vánoční stromky – jedle bílá. (Tento vánoční stromek koupíte v e-shopu Umelystromecek.cz)

Zdroj obrázků: FL, Umelystromecek.cz

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail