Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/249487/virtual) in /data/web/virtuals/249487/virtual/www/domains/profimoda.cz/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/249487/virtual) in /data/web/virtuals/249487/virtual/www/domains/profimoda.cz/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

Pojďte si vybrat nový účes pro polodlouhé vlasy z naší velké fotogalerie účesů. Střední délka vlasů je pro účesy velice variabilní a tak máte mnoho možností. Inspirujte se v naší fotogalerii středně dlouhých účesů a nezapomeňte se do galerie dívat pravidelně – soustavně ji doplňujeme o nové účesy!

Hledáte účesy pro polodlouhé vlasy! Najdete je v naší fotogalerii účesů! Možná, že jste sipolodlouhé vlasy nechala konečně dorůst, možná je to pro vás typická délka vlasů. Tak či onak, je to skvělá délka pro různé variace účesů. Účesy pro středně dlouhé vlasy volají po mikádu nebo vlnách a mají obrovskou přednost před těmi kratšími – vlasy můžete nosit rozpuštěné, ale už se nabízí i první možnosti sepnutých účesů, vyčesaných vlasů nebo culíků. Před návštěvou kadeřníka, nebo před tím, než začnete se svými vlasy experimentovat a tvořit nový účes, se inspirujte v naší fotogalerii účesů. Listujte v ní, nebo se na ní spolu se známými a kamarádkami podívejte na svém mobilu či tabletu. Ptejte se i jiných, jaký účes vám bude slušet!

Aktuální horké novinky o vlasových trendech a nové účesy nezapomeňte pravidelně sledovat na našem serveru Vlasyaucesy.cz.
FOTOGALERIE: Dámské účesy pro polodlouhé vlasy 2014

12...5

Zdroj obrázků: účesové kolekce kadeřníků a firem

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail