Účesy pro dlouhé vlasy – velká fotogalerie účesů!
Účesy pro dlouhé vlasy – velká fotogalerie účesů!

Účesy pro dlouhé vlasy – velká fotogalerie účesů!

I dlouhovlásky potřebují občas změnit účes. Pokud hledáte účesy pro dlouhé vlasy, najdete inspiraci v naší velké fotogalerii účesů. Můžete se k ní kdykoliv vracet a vždy v ní najdete svůj vysněný účes, ale také další nové tipy na účesy pro dlouhé vlasy.

Účesy pro dlouhé vlasy mohou být někdy větším oříškem, než se může na první pohled zdát. I když máte to štěstí, že vás příroda obdařila krásnou dlouhou hřívou, jenom jako dlouhovláska víte, že to není vždy výhra. Dlouhé vlasy nás léta tlačí ke stejnému účesu. Ale co když chcete vypadat jinak – a samozřejmě ještě lépe než doposud? Nůžky a kratší sestřih nemusí být vždy jediným řešením. Pojďte se teď inspirovat a najít si v naší fotogalerii účesů pro dlouhé vlasy nový účes. Účesy pro dlouhé vlasy mají variace, které jste ještě neobjevily! Svůj tip na nový účes sebou určitě vezměte ke kadeřníkovi! Pro každou ženu s dlouhými vlasy může být totiž návštěva kadeřníka nebezpečná. Pokud tam totiž přijdete s větou „něco mi s tím udělejte“, věřte, že z kadeřnictví odejdete ostříhaná a bez svých dlouhých vlasů. Vyberte si nový účes pro dlouhé vlasy!

Aktuální horké novinky o vlasových trendech a nové účesy nezapomeňte pravidelně sledovat v našem magazínu Vlasyaucesy.cz.
FOTOGALERIE: Dámské účesy pro dlouhé vlasy 2014

12...5

Zdroj obrázků: účesové kolekce kadeřníků a firem

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří žijí s aktuálními módními trendy.

Váš e-mail