Hledáte nové účesy pro dlouhé vlasy, které se hodí na nošení do kanceláře? Opět jsme pro vás našli ty nejlepší – podívejte se na 50 účesů ve fotogalerii!

Šťastné ženy s krásnými dlouhými vlasy – kdo je nemá neví, že nemusí být vždy výhrou. Kvalita vašich dlouhých vlasů nemusí být ideální, změna účesů je vždy o těžkém rozhodování, v kadeřnictvích nás vysávají z peněz (za barvení platíme až třínásobek) a v zaměstnání? Pohlíží se na nás někdy možná až příliš stereotypně jako „na ženy“ – nejspíš dle nesmyslného přísloví: Dlouhé vlasy krátký rozum. Přesto bych své dlouhé vlasy za krátké nevyměnila, i když jsem to už v životě párkrát zkusila. Dlouhé vlasy mne nestojí čas před zrcadlem. Nikdy se nevzbudím na hlavě s něčím, s čím nejde nic udělat. Umýt, případně sepnou, to vždy vyřeší problém s účesem pro dlouhé vlasy. Chce to jen kvalitní základ – střih a barvu. Proto jsme pro vás vybrali 50 skvělých účesů, které vypadají bezvadně a jsou nízkoúdržbové. Jsou to přesně takové účesy pro dlouhé vlasy, které jsou ideální do kanceláře.

Účesy pro dlouhé vlasy do práce – krásné hřívy, které vám nebudou zabírat čas a vždy v nich budete vypadat dobře

Účesy pro dlouhé vlasy do práce – krásné hřívy, které vám nebudou zabírat čas a vždy v nich budete vypadat dobře

FOTOGALERIE: Účesy pro dlouhé vlasy do kanceláře

Účesy pro dlouhé vlasy do kanceláře – pravidla, kterými bychom se měly řídit při jejich výběru!

 • Účesy pro dlouhé vlasy musí mít vždy kvalitní střih a barvu.
 • Barvené vlasy je třeba udržovat a odrosty dobarvovat každé tři až čtyři týdny.
 • U dlouhých vlasů je důležitější než u jiných dbát na kvalitu barvy na vlasy. Vybírejte vždy jen barvy slibující ochranu vlasů a zlepšení jejich struktury.
 • U kadeřníka žádejte po barvení také vlasovou péči, která omezí agresivní vliv barvy na vlasy.
 • Účesy pro dlouhé vlasy musí být na denní bázi bezúdržbové. Neměly by vyžadovat mytí vícekrát než dvakrát týdně, Optimální je jedenkrát týdně.
 • Pro dlouhé účesy používejte vždy styling na dlouhé vlasy. Neměl by nevhodně slepovat vlasy.
 • Laky se pro většinu účesů pro dlouhé vlasy nehodí. Vlasy mohou po jejich použití vypadat jako helma.
 • Dobrý styling je takový, který při nanášení na dlouhé vlasy umožňuje prsty snadno klouzat po vlasech a nezadrhává se.
 • Nezapomeňte při mytí dlouhých vlasů na vhodné kondicionéry. Účesy pro dlouhé vlasy vypadají dobře jen na poddajných vlasech, k čemuž vám dopomůže právě péče kondicionérů.
 • Účesy pro dlouhé vlasy do kanceláře je možné měnit různými vlasovými doplňky. Nezapomeňte, že by neměly vypadat ani levně, ani infantilně a že by se vždy měly hodit k vašemu oblečení a celkovému outfitu.
 • Při výběru dlouhého účesu do kanceláře se vyhněte příliš vyzývavým střihům, extravagantním sepnutím i pubertálnímu barevnému provedení. Serióznost a elegance účesu by měly být základními požadavky na dlouhý účes do kanceláře.

Zdroj obrázků: účesy kadeřníků a firem, Google

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail