Nové dámské účesy pro podzim 2014, které vám představí velká galerie účesů, přinesou inspiraci pro blondýnky i tmavovlásky – bez rozdílu délky vlasů.

Účesy podzim 2014 vám teď představíme ve velké fotogalerii nejlepších světových kadeřníků a kadeřnických salonů. Najdete mezi nimi také účes české kadeřnice Petry Měchurové. Podzimní účesy 2014, které jsme pro vás vybraly, uspokojí blondýnky, tmavovlásky i ženy, které si oblíbily barevné účesové kreace nebo červené odstíny barvy na vlasy. Letos na podzim bude hrát prim tmavě měděná.

Účesy podzim 2014 – jak se nechat ostříhat do nové sezóny.

Účesy podzim 2014 – jak se nechat ostříhat do nové sezóny.

Přemýšlíte-li jak se nechat ostříhat, nebo hledáte účes pro delší vlasy, novou barvu či jen nový nápad na účes z vašeho stávajícího střihu, věřím, že nová galerie s účesy pro podzim 2014 vám pomůže najít účes, který hledáte.

FOTOGALERIE: Účesy podzim 2014

12...5

Pravidla pro účesy podzim 2014

Každá sezóna, každé roční období, má svá pravidla, která byste při výběru účesu měly znát. Teď nejde o účesové trendy, ale o to, co v dané sezóně vlasy potřebují. Nejinak je to s podzimními účesy. Na co byste tedy neměly zapomenout ve chvíli, kdy si vybíráte účesy pro podzim 2014?

  1. Po létě potřebují vlasy regeneraci. Sluníčko jim dalo zabrat. žádný nový účes nebude vypadat dobře na poškozených a unavených vlasech. Vlasům proto spolu s novým účesem dopřejte kvalitní regenerační kúru.
  2. Zatímco v létě jsme si vybíraly účesy, které zvládnou časté koupání, podzimní účesy by měly obstát bez újmy větrné počasí i větší vlhkost. Myslete na to při výběre svého podzimního účesu.
  3. Účesy podzim 2014 vás nejspíš doprovodí až do zimní sezóny. Pokud nosíte čepice nebo jiné pokrývky hlavy, myslete také na to, jak jim odolá váš účes.
  4. S podzimem vyměníme oblečení, zvedneme límce, na krk uvážeme šálu – na to vše je nutné myslet při výběru podzimního účesu – zejména délky vlasů.
  5. Chcete si změnit nejen střih vlasů, ale i barvu účesu? Určitě neplánujete vyměnit na podzim kvůli barvě účesu celý šatník. Proto se zamyslete nad tím, jak se vaše nová barva bude hodit či nehodit ke kabátu, bundě, pleteninám a dalším kouskům, které máte v šatníku. Nebo se také podívejte na to, co si plánujete koupit.

Zdroj obrázků: účesy podzim 2014 – kadeřníci a salony, Google

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail