Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/249487/virtual) in /data/web/virtuals/249487/virtual/www/domains/profimoda.cz/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/249487/virtual) in /data/web/virtuals/249487/virtual/www/domains/profimoda.cz/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

Hledáte účesy 2014? Máme pro vás fotogalerie s trendy účesy pro letošní rok. Najdete zde dámské účesy i pánské účesy. A také účesy pro speciální příležitosti.

CHystáte se ke kadeřníkovi? Potřebujete vědět, jaké účesy se letos nosí a co vám bude slušet. Účesy 2014 se řídí několika trendy. Ty hlavní jsme vám představili ve speciálním článku o trendech v účesech pro letošní jaro a léto.

Dámské účesy 2014

Pokud ale hledáte především účesy 2014 jako fotogalerii účesů, které by mohly slušet právě vám a kterými se chcete inspirovat, najdete na stránkách módního magazínu Fazona.cz dámské účesy 2014 jako velkou fotogalerii účesů 2014 rozdělenou podle délky vlasů, kterou preferujete:

Všechny tyto galerie s účesy 2014 obsahují více než 100 trendy účesů, které jsou v letošním roce aktuální. Vytiskněte si ten, který se vám líbí a vezměte si jej sebou do kadeřnictví. Nebo si jej najděte v našem magazínu prostřednictvím vašeho mobilního telefonu či tabletu a pak jej už jen v kadeřnictví svému kadeřníkovi ukažte. Dámské účesy 2014 máme pro každou čtenářku!

Dámské účesy 2014 – vyberte si v našich fotogaleriích a článcích účesy pro všechny délky vlasů a pro každý typ vlasů.

Dámské účesy 2014 – vyberte si v našich fotogaleriích a článcích účesy pro všechny délky vlasů a pro každý typ vlasů.

V naší oblíbené rubrice Účesy však najdete také další speciální galerie účesů. Vždy jde o účesy 2014, které se letos nosí. Podívat se můžete na galerii s pixie účesy 2014, s účesy do kanceláře 2014, s mikádo účesy 2014, na ombré účesy 2014 i na dámské účesy 2014 pro speciální příležitostmi, jakými je svatba či ples. Svatební účesy 2014, plesové účesy 2014 i jiné typy účesů vám představujeme také jako kolekce českých kadeřníků. Úspěšné jsou třeba dámské účesy pro zralé ženy od Honzy Kořínka. Nebudu teď odkazovat na jednotlivé články a fotogalerie. Doporučuji vám prolistovat si články v naší rubrice Účesy nebo v našem speciálně tématicky zaměřeném magazínu Vlasyaucesy.cz.

Pánské účesy 2014

Také muži mají možnost v magazínu Fazona.cz najít pánské účesy 2014  a inspirovat se tak při výběru svého nového účesu a před návštěvou holiče či kadeřníka. Kromě toho jsme pro vás sestavili také speciální kolekci pánských účesů do kanceláře. Jde o formální pánské účesy 2014, které se hodí k business stylu a které vám pomohou budovat s úspěchem vaši kariéru, či už jste manažer, bankéř, právník, obchodník nebo třeba účetní. Rozhodně pánské účesy do kanceláře v podobě rozsáhlé fotogalerie pánských účesů 2014 nepřehlédněte!

Pánské účesy 2014 – vyberte si v našich fotogaleriích a článcích účesy pro muže.

Pánské účesy 2014 – vyberte si v našich fotogaleriích a článcích účesy pro muže.

Pořád máme před sebou velkou část letošního roku a tak jsou účesy 2014 pořád aktuální. Pokud nás budete pravidelně sledovat, dozvíte se také mezi prvními o účesových trendech na příští rok. Ale velký skok mezi účesy 2014 a účesy na další sezónu čekat nemusíte. Trendy účesy se nemění skokově a účes, který si letos pořídíte, přežije bez újmy na módnosti i přelom roku. Základ je vybrat si účes, který vám sluší a který se také hodí k vašemu životnímu stylu.

Zdroj obrázků: účesy 2014 kadeřníků a firem, Google

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail