Ubytování v Jindřichově Hradci: Vyrazte si do Jižních Čech!

Plánujete dovolenou doma v Česku? Vyrazte si do Jižních Čech a využijte příjemné ubytování v Jindřichově Hradci.

Hledáte-li ubytování v Jindřichově Hradci, máme pro vás tip na příjemný jihočeský penzion. V blízkosti se nachází řada zajímavých kulturních památek a míst vhodných pro zábavu i sport – či už přímo ve městě nebo v jeho blízkém okolí. Na své si přijde každý, kdo rád hraje tenis (najdete zde tenisovou halu s umělým povrchem Green set) nebo si rád zarybaří. V okolí je mnoho kvalitních cyklostezek a najdete zde také aquapark.

Ubytování Jaroš je příjemný penzion v Jižních Čechách

Ubytování Jaroš je příjemný penzion v Jižních Čechách

Ubytování Jindřichův Hradec s plným komfortem

Ubytování Jaroš je příjemný penzion v Jižních Čechách. Nabízí dvou a třílůžkové pokoje i apartmán s výhledem do přírody s plným vybavením. V apartmánu máte k dispozici obývací pokoj s televizí, ložnici, kuchyňku, samostatné sociální zařízení vybavené toaletou a sprchou a samozřejmostí je bezdrátové připojení k internetu. Dvou a třílůžkové pokoje mají rovněž samostatné sociální zařízení a sprchu, společnou plně vybavenou kuchyňku, v pokojích je televize a internet. Ceny za ubytování jsou velice příjemné.

Ubytování Jaroš je příjemný penzion v Jižních Čechách

Ubytování Jaroš je příjemný penzion v Jižních Čechách

Přímo v areálu penzionu máte k dispozici venkovní bazén a dětský koutek. Můžete zde grilovat. Penzion Jaroš má pergolu vybavenou grilem. Před objektem je možné parkovat a k dispozici je úschovna kol.

♥ TIP: Naplánujte si dovolenou a udělejte si včas rezervaci na termín, který vám vyhovuje: ubytování Jindřichův Hradec >>

Užijte si rybolov v Jindřichově Hradci

Specialitou Ubytování Jaroš je možnost soukromého rybaření v 10 hektarovém rybníku vzdáleném několik kilometrů od ubytování. Tato možnost je výhradně pro klienty penzionu. Rybník je osázen kapry, líny, amury, štikami a candáty.

Ubytování Jaroš je příjemný penzion v Jižních Čechách

Ubytování Jaroš je příjemný penzion v Jižních Čechách

V okolí jsou i další možnosti rybaření. Pro členy Českého rybářského svazu na rybníce Vajgara (řeka Nežárka), nebo v soukromých revírech na rybníku Osika, Kanclíř či na Staňkovském rybníce.

Jindřichův Hradec je městem památek i sportu

Jihočeské město Jindřichův Hradec je známé především rozsáhlým komplexem státního hradu a zámku. V okolí se nachází i další zajímavé zámky: zámek Červená Lhota nebo hrad Landštejn. Snadno dojede do Telče, Slavonic nebo do lázeňského města Třeboň. Okolí Jindřichova Hradce brázdí cyklostezky a je zde řada rybníků.

Přímo ve městě najdete muzeum s největším pohyblivým betlémem (autorem je Tomáš Krýza, který dílo vytvářel celých 60 let) a také muzeum fotografie, které se nachází ve zrekonstruované renesanční jezuitské koleji z konce 16. století. Jsou zde Ateliéry tapisérií, kde si jako návštěvník nejenže můžete prohlédnou již hotová díla tohoto již zapomínaného rukodělného umění, ale dokonce přímo při práci pozorovat tkadleny a restaurátorky. Nezapomenutelným zážitkem je návštěva zpívající fontány. Mezi technické zajímavosti města patří parní úzkokolejná dráha.

Ubytování Jaroš je příjemný penzion v Jižních Čechách

Ubytování Jaroš je příjemný penzion v Jižních Čechách

Sport si užijete na již zmiňovaných cyklostezkách, v tenisové hale, nebo na pouhých 15 km vzdáleném golfovém hřišti Nová Bystřice. Zábavu pro celou rodinu poskytne nový městský aquapark. Areál se nachází v nádherném prostředí poblíž řeky a je z něj nádherný výhled na historické centrum Jindřichova Hradce. Aquapark má vnitřní plavecký bazén, relaxační bazén s vířivou lázní, parní lázeň, saunu, tobogan, vodní chrlící prvky a samozřejmě odpočinkovou zónu. V létě je možné využívat venkovní aquapark s travnatou plochou.

Kontakt na ubytování v penzionu Jaroš

Adresa penzionu Jaroš

  • Ubytování Jaroš
  • Deštenská 197
  • 377 01 Jindřichův Hradec

Telefon: +420 607 831 820 (p. Jarošová)+420 736 768 944

E-mail: ivan.jaros@seznam.cz

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail