Týmové čepice a tubusy jsou ideálním doplňkem pro podzimní a zimní týmové oblečení. Právě nyní je čas na to, doplnit dresy o praktické a hřejivé kousky pro podzimní a zimní tréninky. Poslouží proti nachlazení, ale i jako ochrana proti Covid-19. Tubusy lze totiž chránit ústa i nos jako rouškami.

Chraňte si hlavu a krk před chladem

Pro chladnější počasí, podzim a zimu, potřebujeme nejen vhodnější teplejší týmové oblečením. Velice žádanými jsou též týmové čepice a nákrčníky. Ty můžete mít v originálním designu, který podpoří týmového ducha ve vašem klubu. Týmové čepice a tubusy jsou vynikající ochranou před chladem a vlhkým počasím. Zamezí nachlazení, což je dnes velice aktuální. V době koronavirové pandemie jsou navíc tubusy neboli nákrčníky i skvělou a alternativou k rouškám.

Týmové čepice a tubusy z DDsport.

Týmové čepice a tubusy z DDsport.

Tubus jako alternativa k roušce

Řada lidí si na tubusy zvykla. Nabízí stejnou ochranu jako klasické roušky a v podstatě je nosíme stále u sebe. Snadno si je sesuneme z obličeje, nebo naopak rychle opět nasadíme. Lépe se nosí s brýlemi, které mnohdy kvůli rouše padají. Natlačí vás navíc za ušima. Pro svůj tým tak spolu s tubusy zajistíte rovnou i povinnou ochranu proti Covid-19. Navíc stylově, v jednotném designu. Týmové tubusy se používají pro sportování, vycházky, ale i kamkoliv, kde se rouška vyžaduje v interiéru.

Pro koho se týmové čepice a tubusy hodí?

Pro jakékoliv sportovní týmy. Profesionální, amatérské, pro dětské sportovní skupiny i zájmové skupiny lidí, kteří si prostě jenom rádi zasportují v rámci své čtvrti či obce. Využití najdou ve fotbalových, hokejových, floorbalových, atletických a dalších klubech a organizacích. Výhodou je jejich využitelnost během dvou až třech chladnějších ročních období. Jsou důležitým doplňkem zimních sportovních šatníků.

Týmové čepice se vyrábí z kvalitního elastického a současně prodyšného materiálu Winter Cube. Z rubové strany má materiál jemný počes, díky kterému má čepice skvělé termoregulační vlastnosti.

Týmové tubusy z DDsport slouží i jako alternativa k rouškám.

Týmové tubusy z DDsport slouží i jako alternativa k rouškám.

Tubus je klasickým univerzálním šátkem z příjemného polyesteru, který má více alternativ použití. Hodí se pro ochranu krku, ale i uší a hlavy. Poslouží též jako zmíněná alternativa k rouškám pro ochranu úst i nosu. Pro ženy sportovkyně se hodí třeba na praktické stažení vlasů. Jde o velice funkční a praktický kousek využitelný muži, ženami i dětmi.

Čepice a tubusy pro týmy s dokonalým designem

Český výrobce DDsport dodává dresy pro sportovní kluby již přes 25 let. Jde o dresy a doplňky kvalitních funkčních materiálů, které vám navíc firma vyrobí v klubových barvách či potiskne logy, čísly i různými designovými prvky. Bez navýšení ceny si zvolíte počet barev tisku i množství log a sponzorů na dresech i doplňcích ke dresům. Poptávat lze též sublimační tisk v zářivých fluo barvách. Grafiku si máte možnost dodat vlastní, nebo využít grafické práce týmu v DDsport. Každá zakázka je archivována a máte možnost kdykoliv dotiskovat další dresy a doplňky již od jednoho kusu.

Dresy DDsport jsou pojmem v profesionálním i amatérském sportu.

Dresy DDsport jsou pojmem v profesionálním i amatérském sportu.

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail