Pořád nemáte eshop, nebo je řešení, které využíváte, nedostačující? Tvorba eshopu nemusí být ani pro vás nezvládnutelnou – stačí si najmout správné profesionály a zvolit vhodný systém.

Kdo dnes prodává módu pouze v klasickém kamenném krámku, nebo je jeho eshop ve stavu „aby se neřeklo“, krvácí. Podobně je na tom ale i beauty průmysl. Nejde jen o to, že v kadeřnictví neostříháte své zákaznice, nebo k vám nemůže klientka na zákrok proti vráskám, nemáte šanci ani prodávat produkty, ze kterých vám zůstává slušná provize z prodeje, a které u vás zákaznice po procedurách nakupují. Ať již jde o přípravky na péči o vlasy, o pleť, či třeba na hubnutí. V době koronavirové nákazy pochopil snad už každý, že online době se nelze vyhýbat a IT technologie musíme přestat považovat za něco, co nás obtěžuje. Třeba právě vám zachrání podnikání.

Prodáváte módu či beauty produkty? Obstát v silné konkurenci lze pouze s dobře navrženým a fungujícím eshopem. Tvorba eshopu vás nemine.

Prodáváte módu či beauty produkty? Obstát v silné konkurenci lze pouze s dobře navrženým a fungujícím eshopem. Tvorba eshopu vás nemine.

Krabicové řešení eshopu není pro každého

Systémy pro eshopy dnes rozhodně nejsou úzkým profilem. Většina z nich má však své „ale“. Někdy se necháme přemluvit na příliš sofistikované řešení, které vlastně ani nepotřebujeme, a následně krvácíme, protože ve výsledku na provoz potřebujeme ne jednoho správce, ale několik odborníků na full time. To abychom ve výsledku prodali zboží za pár korun denně. To není ta správná cesta. Jindy zas zvolíme systém, který je vhodný spíše jako dětská hračka. Nesplňuje parametry moderního eshopu. Není třeba SEO friendly a jako nedochůdče se může chovat téměř ve všem. Pak jsou tady eshopy zdarma. Je jím třeba WooCommerce v rámci WordPressu. Jenomže i tady narazíme na řadu problémů, třeba co se týče propojitelnosti s našim interním ekonomickým a účetním systémem. Bez propojení je eshopový systém v podstatě k ničemu. Co s tím? Rada je snadná – konečně zvolit správně dodavatele. Eshop na míru se oplatí.

Když vám nevyhovuje krabicové řešení, nechte si udělat eshop na míru.

Když vám nevyhovuje krabicové řešení, nechte si udělat eshop na míru.

Eshop na míru, který umí vše, co potřebujete

Společnost AIVISION nabízí eshop nejen jako krabicové řešení, ale i na míru. AiShop je skvělé řešení, které umí vše, co má moderní eshop umět. Tvorba eshopu na míru začíná analýzou, pokračuje kompletním návrhem, implementací a otestováním. Ve firmě se postarají i o grafický návrh, takže si ani na tuto činnost nemusíte najímat dalšího specialistu a vše realizuje AIVISION „in house“.

Právě u módy je mnohdy eshop složitý. Každý výrobek má několik variant velikosti, dále se ale může lišit i barvou. I s těmito specifiky si umí eshop AiShop poradit. V České republice je přes 41 000 e-shopů a do konce roku by jich mělo být přes 45 000. Jednoznačně jim dominují obchody s oblečením a doplňky. Ty jsou zastoupeny až 17 %. Uplatnit se v takto silné konkurenci lze jen s „user friendly“ a „seo friendly“ eshopem. To vše AiShop nabízí. Nemusíte se bát ani permanentní závislosti na dodavateli. Eshop má plnohodnotný redakční systém, díky kterému lze veškeré textové položky, ale i grafiku, velice snadno editovat bez nutnosti cizího zásahu.

AiShop je eshop, který umí vše, co má moderní eshop pro módní a beauty sféru nabízet.

AiShop je eshop, který umí vše, co má moderní eshop pro módní a beauty sféru nabízet.

Propojení s vaším účetnictvím je samozřejmostí

Na čem si v AIVISON zakládají, je propojitelnost eshopového řešení s většinou interních ekonomických a účetních systémů. Když tedy hledáte eshop Pohoda, právě jste jej našli. Stejně tak, pokud hledáte propojení na ERP systémy, jako jsou Money (S5, S4 a S3), Helios (Inuvio, Red, Orange). Premier, SAP, ABRA FlexiBee a mnoho dalších.

AiShop si bude rozumět i s vaším ekonomickým a účetním systémem.

AiShop si bude rozumět i s vaším ekonomickým a účetním systémem.

Zdroj obrázků: DepositPhotos, koláže ContentPub – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail