Patříte mezi ty, kteří by pro oživení vztahu neváhali přizvat do ložnice třetí osobu? Nebo je vám tato myšlenka, trojka, zcela cizí?  

Vdlouhodobých vztazích se často stává, že jiskra v oblasti milostného života po nějaké době začne vyprchávat a v některých případech zmizí zcela. Tento stav rozhodně není ideální, protože frustrace z nedostatku sexu se může promítnout i do ostatních aspektů společného života. Sex je totiž k udržení šťastného a prosperujícího vztahu nezbytný, a pokud tato stránka příliš nefunguje, partnerství se může rozpadnout. Mnoho párů se tak snaží vášeň znovu oživit – a to prostřednictvím třetí osoby v ložnici.

Láká vás trojka? Vyhovovat musí oběma – a nejenom vám.

Láká vás trojka? Vyhovovat musí oběma – a nejenom vám.

Komunikace je klíčová

Zatímco pro někoho je trojka splněným snem, druhý se k této problematice může stavět negativně. Každý člověk totiž sexualitu vnímá odlišně a má jinak nastavené hranice. Pokud tedy již partner s třetí osobou souhlasil, je nutné si na toto téma vážně pohovořit. Jasně si stanovte pravidla, která se nesmějí za žádných podmínek porušit. Komunikujte o tom, jaké máte představy, co jste ochotní tolerovat, ale také o tom, co už můžete považovat za nežádoucí. Nejdůležitější je však otevřenost a upřímnost. Rozhodně se do ničeho nenuťte. Pokud je vám celý nápad od začátku proti srsti, nepřistupujte na něj jenom proto, že chcete potěšit partnera. Mohlo by se vám to totiž stát osudným. Zkušenost s třetí osobou v ložnici totiž může znovu rozdmýchat váš milostný život nebo naopak – zničit celý vztah.

Když se 1+1=3.

Když se 1+1=3.

Kdo bude ten třetí?

Při zvažování, koho do ložnice přizvat, je nutné vzít v úvahu několik věcí. Některé ženy preferují tento intimní zážitek sdílet s někým, koho velmi dobře znají a ke komu mají určitý vztah. Nejčastěji je to kamarádka či známá, která je otevřená experimentům. Pokud se však rozhodnete pro někoho, koho znáte, mějte na paměti, že tohoto člověka budete dále potkávat či se s ním stýkat. Jestliže je pro vás tato skutečnost nepříjemná, raději se poohlédněte po cizí osobě. S tou můžete získat kontakt na internetu, v baru či v erotickém klubu. Nezapomeňte třetí osobu seznámit s pravidly a respektovat zase ta její. Jen tak může trojka skončit uspokojením všech.

Ne vždy to v trojce dopadne dle vašich představ. Partnerský vztah lze rozhodně zpestřit i jinak.

Ne vždy to v trojce dopadne dle vašich představ. Partnerský vztah lze rozhodně zpestřit i jinak.

Erotika jinak

Trojka však není jediným experimentem, kterým můžete oživit uvadající sexuální život. Za erotikou můžete vyrazit i ven! Návštěva swingersparty nebo jedinečný zážitek s nuru masáží či tantrickou masáží v erotickém masážním salonu jsou dalšími skvělými způsoby, jak si dopřát změnu a objevovat s partnerem nové prožitky.

Zdroj obrázků: Pixabay, Shutterstock, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail