Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/249487/virtual) in /data/web/virtuals/249487/virtual/www/domains/profimoda.cz/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/249487/virtual) in /data/web/virtuals/249487/virtual/www/domains/profimoda.cz/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

Zajímá vás, co se děje s ženským tělem v těhotenství? Těhotenství týden po týdnu i první příznaky těhotenství vám přestaví magazín TěhotenstvíOnline.cz.

Volala mi kamarádka – prý jestli nevím, jaké jsou příznaky těhotenství v prvních dnech. Ještě téměř spím a tak se neomaleně ptám, zdali se to stalo dnes v noci. Asi hledala spíše odpověď, než sarkastickou poznámku od nejlepší kamarádky, ale raďte někomu, kdy se vám ještě po ránu nerozlepily oči. S výčitkami po desetiminutovém zápasu s ospalky vstávám a vyrážím kamarádce na pomoc. Zapínám tablet, spouštím Skype – už na mne čeká. Koukáme spolu na TěhotenstvíOnline.cz a zdá se, že půjdu co nevidět – za pár měsíců – za kmotru.

Vše o příznacích těhotenství v prvních dnech najdete na stránkách magazínu TěhotenstvíOnline.cz.

Vše o příznacích těhotenství v prvních dnech najdete na stránkách magazínu TěhotenstvíOnline.cz.

Vše je potvrzeno – čekáme!

Gynekolog potvrdil, že ranní poplach nebyl planý. Teď je zajímavé pozorovat, jak se vše změnilo. Zatímco dříve jsme probíraly hadříky velikosti 38, teď ujíždíme na těch miminkovských velikostech. A samozřejmě na těhotenské módě. Zatímco dříve jsme si u kafe četly luxusní ženský lifestyle, teď zvídavě brouzdáme internete a  hledáme informace k těhotenství. Základní „kuchařkou“ se nám stal magazín TěhotenstvíOnline.cz. Našly jsme tam to, co je pro každou těhotnou ženu nejdůležitější – základní informace o těhotenství týden po týdnu. Je to vlastně takové uklidňující čtení. V těhotenství se totiž vaše tělo chová jinak než jste zvyklé a kdo se má vyznat v tom, co je ještě normální a co už ne?

Jedeme na zdravé vlně

Těhotná je sice jenom moje kamarádka, ale držíme spolu jako dříve. Obě jíme pro těhotné důležitý zelený ječmen, obě užíváme kyselinu listovou a obě jsme přešly z konvenční kosmetiky na přírodní. Vždyť co byste neudělaly pro své ještě nenarozené dítě? Kamarádce závidím její těhotenský šatník. Nevím čím to je, připadá mi více sexy než ten můj. Podpatky jdou kvůli bezpečí stranou a poprvé v životě dáváme šanci dosud tak nenáviděným balerínkám. Samozřejmě jen v kanceláři – venku je na ně už zima. Ale i tam jsme zcela zásadně snížily výšku podpatku kozaček.

Informace o těhotenství týden po týdnu najdete na stránkách magazínu TěhotenstvíOnline.cz.

Informace o těhotenství týden po týdnu najdete na stránkách magazínu TěhotenstvíOnline.cz.

Těhotenství týden po týdnu – ještě jednou od začátku

Sedmička je moje šťastné číslo. A kamarádka to má potvrzeno – je v 7. měsíci a vše jde jak má. V práci trávíme více času na toaletě – hold měchýř si už těhotenství také všiml. O víkendu si obě plníme partnerské povinnosti – nevidíme se. V neděli ráno budím svoji kamarádku – cítím se trochu divně, měsíčky meškají… „Jaké jsi měla příznaky v prvních dnech těhotenství? – ptám se jí. Komentuje to slovy, že těhotenství není virus a že se nemám bát, že bych to „chytla“. Odpoledne už spolu sedíme u nás u bylinkového čaje (kofein i tein už jsme z jídelníčku vyloučily) a podle rčení „opakování matka moudrousti“ opět brouzdáme magazínem TěhotenstvíOnline.cz a hledáme odpověď pro gynekologa, kterého se zítra chystáme navštívit.

(Poznámka autorky: Obě moje kamarádky, Bára i Katka, se již pyšní parádními bříšky.)

Zdroj obrázků: FL

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail