Nechcete se vzdát kalhot ani v těhotenství? Nemusíte! Těhotenské kalhoty se umí přizpůsobit vašemu bříšku v průběhu celého těhotenství.

Těhotenství vyžaduje změnu šatníku. Či už jde o oblečení do práce nebo pro volný čas, rozhodně si s rostoucím bříškem nevystačíte s tím, co doma máte – a to ani pokud jste měla v oblibě volnější kousky. Největším problémem bývají kalhoty. Právě ty se svým střihem v provedení „pro bříško“ nejvíce liší od běžného oblečení. Těhotenské kalhoty musí být pohodlné, musí nám dobře padnout, být z příjemných materiálu a optimálně by měly být schopné „růst“ s našim bříškem. A samozřejmě nesmíme zapomenout na poslední důležitou věc – i v těhotenských kalhotách chceme vypadat dobře a líbit se!

Kvalitní těhotenské kalhoty nezklamou v žádné fázi těhotenství.

Kvalitní těhotenské kalhoty nezklamou v žádné fázi těhotenství.

Kdysi se za těhotenské oblečení často téměř jako synonymum zaměřovaly těhotenské šaty. Ale pokud jste šaty nikdy příliš nenosila, nebudou pro vás tím správným kouskem šatníku ani v těhotenství. Milujte kalhoty? Zůstaňte u nich směle i ve chvíli, kdy čekáte potomka.Těhotenské kalhoty jsou praktickým kouskem šatníku, který využijete v průběhu celého těhotenství. Vybírejte si pohodlné, nejlépe pružné kalhoty. Pružnou částí bývá široký pás kalhot, který pomůže těhotenským kalhotám k tomu, aby rostly s vašim bříškem. Pás netlačí, je pohodlný a kalhoty skvěle sedí. V těhotenství oceníte přírodní materiály kalhot. Oblíbený je len i bavlna. V zimě jsou praktické teplé těhotenské kalhoty z manšestru.

Pohodlí i elegance – ani v těhotenství nemusíte dělat kompromisy. Těhotenské kalhoty si můžete pořídit do práce i pro volný čas.

Pohodlí i elegance – ani v těhotenství nemusíte dělat kompromisy. Těhotenské kalhoty si můžete pořídit do práce i pro volný čas.

Potřebujete kalhoty do společnosti? Společenské těhotenské kalhoty nejsou problém!

V nabídce těhotenských kalhot nechybí ani elegantnější kousky. Hodí se do práce, když máte v zaměstnání přísnější dress code a také do společnosti. Nosit k nim můžete dlouhé těhotenské halenky, ale také luxusnější trička a samozřejmě saka. Zatímco u mnoha společenských těhotenských šatů byste se nemohla vzdát podpatků, těhotenské společenské kalhoty snesou i podpatek nižší nebo dokonce nízký. Zejména v pokročilejším stádiu těhotenství to určitě oceníte.

Těhotenské kalhoty se hodí i do společnosti. Vyberte si některý z elegantních modelů.

Těhotenské kalhoty se hodí i do společnosti. Vyberte si některý z elegantních modelů.

Těhotenské lacláče jsou evergreen!

Pokud bychom mezi střihy těhotenských kalhot hledaly dlouhodobě ten nejoblíbenější, určitě zvítězí těhotenské lacláče. Nejoblíbenější jsou s džínoviny, ale nepohrdněte ani tenčí bavlnou či v zimě manšestrem. Lacláče vypadají kouzelně a nemusíte si lámat hlavu s tím, co si k nim obléct Vystačíte si s tričkem nebo košilí. Kalhoty s laclem vždy dokonale drží a přitom neomezují ani netlačí bříško. Dobrý střih umožňuje variabilitu velikosti až do posledních stádií těhotenství.

Mezi nejoblíbenější těhotenské kalhoty patří jednoznačně těhotenské lacláče.

Mezi nejoblíbenější těhotenské kalhoty patří jednoznačně těhotenské lacláče.

Tip: Kde nakupovat těhotenské kalhoty?

Velký sortiment těhotenských kalhot nabízí e-shop Tehotenske-zbozi.cz. V nabídce najdete běžné těhotenské kalhoty, kalhoty pro těhotné do společnosti i těhotenské lacláče. A samozřejmě také další těhotenské oblečení. Výhodou nákupu v e-shopu jsou nízké ceny. Přitom zboží má kvalitní evropský původ a není dováženo z Číny. Myslím, že jen těžko budete hledat další místo s tak obrovskou nabídkou těhotenských kalhot. Navíc pokud se netrefíte správně do velikosti, máte možnost zboží vyměnit. Vše je přitom skladem, po objednání vám bude v pracovní dny doručeno do 24 hodin.

Zdroj obrázků: FL, Tehotenske-zbozi.cz

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail