Pro všechny nastávající maminky je tady několik nápadů pro těhotenské oblečení. Těhotenská móda 2016 má být pestrá a samozřejmě pohodlná.

Těhotenské bříško nám nekompromisně vymění celý šatník. Nové potřebujeme obvykle úplně vše. Od spodního prádla, kdy se naše malé prádýlko zvětší k nepoznání, až po šaty, sukně, kalhoty a dokonce i leginy. Do těch starých se prostě nevlezeme a potřebujeme těhotenské leginy. Podobně je to i se županem či noční košilí. Těhotenský střih oblečení potřebujeme nejen na doma, ale vybavit se musíme i před cestou do porodnice. A ani po porodu se hned tak náš šatník nevrátí do starých kolejí. Postava ještě nějakou chvilku nebude tím, čím byla a oceníme i praktické těhotenské oblečení, jakým je kojící podprsenka nebo kojící noční košile. Těhotenská móda má prostě svá specifika, to však neznamená, že se máme během těhotenství vzdát hezkých a módních kousků. Vybrala jsem proto několik jarních a letních tipů pro těhotenskou módu z e-shopu Tehotne.cz. Kousky jsou nejen praktické, ale hlavně perfektně vypadají.

Těhotenské šaty mají být pestré a veselé

Těhotenské šaty mají být pestré a veselé

Těhotenské šaty mají být pestré a veselé

Léto i těhotenství jsou pozitivními obdobími našeho života. Je proto škoda zahalovat se do nevýrazných barev a šatů s absencí vzorů. Letos vsaďte na abstraktní nebo květinové vzory. Pokud potřebujete elegantnější řešení svého těhotenského oblečení, volte jednobarevné těhotenské šaty v pastelových barvách. Ale nebojte se ani vtipných potisků šatů. Co tak třeba šaty pro těhotné s ukázkou z ultrazvuku?

Díky krásným těhotenským tunikám získáte outfit vhodný do práce, na nákupy, na procházky, ale i na doma

Díky krásným těhotenským tunikám získáte outfit vhodný do práce, na nákupy, na procházky, ale i na doma

Těhotenská móda musí být pohodlná

V těhotenství nemusíme být dnes a denně ve své kůži. O to více bychom měly dbát na výběr pohodlného těhotenského oblečení. Kalhoty mají mít v pase gumu a dokonce je klidně nahraďte těhotenskými leginami. V kombinaci s krásnými těhotenskými tunikami získáte outfit vhodný do práce, na nákupy, na procházky, ale i na doma. Vždy budete krásná a uvolněná. Těhotenská móda nemusí být kompromisem. I v těhotenství si módu a módní trendy dokážeme užívat naplno.

V těhotenství by kalhoty měly mít v pase gumu a dokonce je klidně nahraďte těhotenskými leginami

V těhotenství by kalhoty měly mít v pase gumu a dokonce je klidně nahraďte těhotenskými leginami

Eshop pro nastávající maminky

V eshopu Tehotne.cz koupíte vše, co v těhotenství i po porodu potřebujete pro svůj šatník. Těhotenská móda je kvalitní a pestrá. Koupíte zde těhotenské kalhoty,leginy, sukně, šaty, halenky i tuniky pro těhotné. Nechybí samozřejmě ani těhotenské oděvy pro chladnější dny – tedy bundy, mikiny nebo svetry. E-shop nabízí těhotenské i kojící spodní prádlo, kojící a těhotenská pyžama i noční košile. Nechybí župany a kojenecké oblečení.

Zdroj obrázků: Tehotne.cz

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail