Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/249487/virtual) in /data/web/virtuals/249487/virtual/www/domains/profimoda.cz/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/249487/virtual) in /data/web/virtuals/249487/virtual/www/domains/profimoda.cz/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

Zdokonalte se v tanečních stylech nebo zlepšete svoji fyzickou kondici. Taneční kurz pro dívky 331 Dance Studia vás naučí street dance styly.

Trápí vás výčitky že se nevěnujete sportu a máte málo pohybu? Tančete! Přihlaste se do kurzu Ladies Dance. Taneční kurz pro dívky začíná! Žádní kluci, žádné stydění – prostě si v pohodlných teplácích užijete tančení místo upoceného cvičení a naučíte se ty nejmódnější taneční styly, kterým se dnes souhrnně říká street dance. Nejenže se díky tanci dostanete do formy, ale nejspíš se stanete i hvězdou všech party a parketů.

Taneční kurz pro dívky vám naučí, jak vypadá moderní tanec.

Taneční kurz pro dívky vám naučí, jak vypadá moderní tanec.

Taneční kurz pro dívky – naučte se street dance styly!

Organizátorem tanečního kurzu Ladies Dance je 331 Dance Studio v Olomouci. Právě nyní se můžete přihlašovat do nových kurz moderního tance. Že vám street dance nic neříká? Možná budete ještě více zmatené z názvů tanců, které pod tento souhrnný název patří. Těmi známějšími jsou hip hop (na kurzu si osvojíte jeho pro dívky modifikovanou podobu) nebo twerk. Více už zaváháte u tanců s názvem dancehall, mtv dance, waacking nebo vogue. Ale nemusíte se ničeho obávat. V kurzu vás jednotlivými tanci provede zkušený lektorský tým, který se sám vzdělává u nejlepších zahraničních tanečníků.

Taneční kurz pro dívky vám pomůže osvojit si moderní styly tance.

Taneční kurz pro dívky vám pomůže osvojit si moderní styly tance.

Novinkou roku 2016 je tanec  MTV High Heels

MTV High Heels, neboli tanec na podpatcích, je stále populárnější a nyní se jej můžete naučit se všemi správnými kroky a figurami i v tanečním kurzu. MTV High Heels je komerční názvem tance MTV Dance. Tanec se inspiroval pop-kulturou a videoklipy na MTV nebo jiných hudebních televizích a získal si takovou popularitu, že se dnes vyučuje jako regulérní taneční styl. Zatančíte si ho na songy z nejvyšších příček hitparád – na písně Rihanny, Beyoncé a dalších hvězd. A samozřejmě jak jinak než na pořádných jehlách.

Zajímavé je, že většinu u žen populárních tanečních stylů vlastně vymysleli muži. Podobně je to s MTV Dance. Za zrodem tohoto stylu je francouzský choreograf a tanečník Yanis Marshall. Jeho kariéru a kariéru jeho společníků, kterými jsou Arnaud Boursain a Mehdi Mamin, odstartovala britská televizní soutěži Britain’s Got Talent v roce 2014. Tři muži na podpatcích, úspěch na YouTube – a tanec pro dívky MTV High Heels byl na světě!

MTV Dance – tanec na vysokých podpatcích je hitem roku 2016. Nechybí ani v tanečním kurzu 331 Dance Studio.

MTV Dance – tanec na vysokých podpatcích je hitem roku 2016. Nechybí ani v tanečním kurzu 331 Dance Studio.

Udělejte z novoročního předsevzetí „zhubnout“ zábavu!

Vypadat dobře patří dnes ke společenskému bontonu a tak se není co divit, že nejčastější vánočním předsevzetím bývá, že konečně zhubneme. Jenom diety nepomohou, navíc nejsou tou správnou formou hubnutí. Chce to pohyb! A je to právě on, kdo naše předsevzetí doslova „zabije“. Proč? Protože někdy jako bychom se pohybem chtěly spíše trestat. Vybíráme si sportovní aktivity, které jsou pro nás nezáživné, nebaví nás a necítíme se při nich dobře. Většina z nás ale miluje tanec. Tak proč nezhubnout právě tancem. Taneční kurz pro dívky a pak tanec v praxi – věřte, že je to nejlepší cesta, jak splnit své novoroční předsevzetí a konečně zhubnout.

Zdroj obrázků: 331 Dance Studio

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail