Hledáte krásné šperky za dostupnou cenu? Swarovski šperky, nebo přesněji šperky se Swarovski křišťály, nabízí kouzlo, kterému nelze nepodlehnout.

Šperky většina z nás žen miluje. V mladším věku si obvykle potrpíme spíše na pestrost, masivnost a nepřehlédnutelnost a dáváme samozřejmě i z finančního hlediska přednost bižuterii. S věkem více hledíme na kvalitu a hodnotu šperku, na jeho trvanlivost i uměleckou hodnotu. Z toho pak plyne, že saháme po dražších špercích. Ale ruku na srdce, která z nás má tak neomezené prostředky, aby si mohla dovolit tolik šperků, kolik se nám jen zachce? Ideálním kompromisem mezi drahými šperky a levnější bižuterií jsou Swarovski šperky. Tedy přesněji šperky se Swarovski elementy. Už máte svého klenotníka, který umí kouzlit s těmito komponenty?

Už máte své šperky se Swarovski křišťály?

Už máte své šperky se Swarovski křišťály?

Šperky Swarovski pro běžný den, na ples i jako ideální dárek

Swarovski křišťály jsou natolik kvalitní, že se běžně používají v kombinaci s drahými kovy. Hitem jsou především komponenty osazené do rhodiovaného stříbra, ale i v kombinace s pozlacenými kovem nebo se zlatem. Nádherné krystaly Swarovski dodávají šperkům jedinečnost a přitom nejsou tak nedostižné, jako šperky osázené brilianty  či jinými drahými kameny. Jsou ideálním řešením například na ples, když si chceme dopřát pravý luxus, k business oblečení, kde potřebujeme ukázat svůj dobrý vkus a levná bižuterie by vše zkazila, ale i ve chvíli, kdy chceme někoho obdarovat. Swarovski je synonymem kvality i nadčasové krásy. Značka je notoricky známá, a proto ji kdokoli, koho šperky se Swarovski doplňky obdarujete, bude umět ocenit. A to je u dárků velice důležité. Přitom jde o dárek, který nepatří mezi ty cenově nedostupné. Právě naopak.

Swarovski křišťály jsou díky své kráse skvělým doplňkem drahých kovů.

Swarovski křišťály jsou díky své kráse skvělým doplňkem drahých kovů.

Krása Swarovski z Evolution Group

Hledáte-li krásné šperky s úžasnými Swarovski komponenty, nepřehlédněte sortiment Evolution Group CZ. Jde o české šperky s výjimečným rukopisem. Společnost patří mezi největší výrobce zlatých a stříbrných šperků se Swarovski křišťály v České republice. V sortimentu najdete náušnice, přívěsky, prsteny, náhrdelníky, náramky, soupravy, ale například i nádherné psí obojky zdobené Swarovski krystaly. Oblíbené jsou šperky s ryzostí 14 karátů, nebo šperky s rhodiovaného stříbra. Nejde přímo o Swarovski šperky vyrobené přímo firmou Swarovski AG, ale o vlastní šperky firmy Evolution Group CZ obsahující křišťály různých tvarů vyrobené speciální patentovanou technologií firmy Swarovski AG.

Krásné šperky se Swarovski křišťály – to je produkce firmy Evolution Group CZ.

Krásné šperky se Swarovski křišťály – to je produkce firmy Evolution Group CZ.

Zdroj obrázků: Shutterstock, Evolution Group

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail