Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/249487/virtual) in /data/web/virtuals/249487/virtual/www/domains/profimoda.cz/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/249487/virtual) in /data/web/virtuals/249487/virtual/www/domains/profimoda.cz/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

Nejen nevěsty ze Zlína a okolí mohou využít nabídku velkoobchodu se svatebními šaty – REDUP Design. Zlínský svatební salon nabízí šaty bez minimálního odběru, tedy pro kteroukoliv budoucí nevěstu, která do salonu zavítá. Módní a levné svatební šaty Zlín – to je rozhodně nabídka tohoto, již 19 let úspěšné působícího, salonu.

CHystáte svatbu? Ať již je vašim termínem ještě letošní rok, nebo plánujete svatbu na příští rok, svatební salon REDUP Design má již naskladněné trendové modely pro obě sezóny. Svatební šaty si nevybíráte pouze z katalogu, abyste pak na ně čekaly. Všechny jsou skladem a ihned k odběru. Nemusíte si je půjčovat, protože je kupujete za cenu půjčovného. Je krásné si zachovat vzpomínku na svůj svatební den v podobě svatebních šatů ukrytých v krabici, kterou třeba jednou objeví vaše dcera a rovněž si je po létech vyzkouší například při hře na princeznu. Pokud tedy hledáte svatební šaty Zlín, už víte, kde se pro ně stavit.

Svatba Zlín: Luxusní svatební šaty za ekonomické ceny pořídíte ve svatebním salonu REDUP Design.

Svatba Zlín: Luxusní svatební šaty za ekonomické ceny pořídíte ve svatebním salonu REDUP Design.

Žádné čínské překvapení – svatební šaty z REDUP Design pochází z EU

Mnoho nevěst dnes z důvodu snahy ušetřit sahá po svatebních šatech z Číny. Často se necháme zlákat nádhernými fotografiemi, hotové šaty, které nám obvykle po měsíci přijdou, jsou pak diametrálně odlišné. Kvalitou, barvou i materiálem. Často navíc ani nekorespondují s našimi evropskými a slovanskými velikostmi. Pak musíme na poslední chvíli rychle vybírat nové šaty.

Hledáte svatební šaty Zlín? Stavte se v REDUP Design. Nabízí krásné šaty evropské produkce za velkoobchodní ceny.

Hledáte svatební šaty Zlín? Stavte se v REDUP Design. Nabízí krásné šaty evropské produkce za velkoobchodní ceny.

Svatební šaty z REDUP Design jsou za velice přijatelné ceny. Na webových stránkách se můžete dokonce podívat na šaty z tzv. Ekonomy kolekce za 4990 Kč. Svým vzhledem předčí i výrazně dražší šaty z jiných salonů. Ani cena dražších svatebních šatů není nijak závratná. Pohybuje se v cenách od 6990 Kč po 14 990 Kč.

REDUP Design nabízí svatební šaty ve vysoké kvalitě, evropského původu, za vynikající ceny a bez nutnosti záloh a plateb předem. Všechny šaty si můžete přímo v salonu vyzkoušet. Firma má k šatům k dispozici náhradní látky, krajky i spodničky pod šaty. Jsou tedy možné opravy i úpravy šatů – kvůli designu i velikosti.

Ve zlínském svatebním salonu si všechny šaty osobně vyzkoušíte.

Ve zlínském svatebním salonu si všechny šaty osobně vyzkoušíte.

Svatební šaty Zlín i pro těhotné

Zlínský svatební salon REDUP Design potěší i těhotné nevěsty. V nabídce nechybí ani krásné těhotenské svatební šaty v praktickém, pod prsy přestřiženém střihu, který příjemně ukryje bříško. Jsou z lehounkého a splývavého materiálu, který působí doslova étericky.

Svatba téměř do posledního detailu

I tak lze nazvat služby REDUP Design. V nabídce nechybí totiž ani svatební dekorace – například dekorační šerpy na svatební stoly či svatební ubrousky. K šatům si zde vyberete různé doplňky, jako jsou bolerka, závoje, korunky, květiny do vlasů i ozdobné pásky na svatební šaty. Přímo v salonu si máte možnost koupit i snubní prsteny a briliantové šperky RETOFY. Ke všem obdržíte certifikát pravosti.

Svatební šaty Zlín – to je REDUP Design.

Svatební šaty Zlín – to je REDUP Design.

Zdroj obrázků: REDUP Design, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail