Po panensky bílém a šlehačkově nabubřelém zimním svatebním stylu letošního roku si nejznámější svatební návrhářka světa – módní designérka Vera Wang, nachystala pro všechny neprovdané dívky a ženy růžové překvapení. Ano, svatba v růžových tónech a to včetně svatebních šatů, je podle Very Wang tím pravým, v čem bychom se měly vdávat už letos na podzim – na konci roku 2014! Že je to za dlouho? Rozhodně ne – parádní svatba vyžaduje pořádnou přípravu!

Svatební kolekce mnoha značek či designérů bývají dost často sezónu od sezóny naprosto stejné. Vera Wang, svatební designérka nejedné celebrity, jde na to trochu jinak. Nestřídá jenom jemnou a hrubší krajku, nesnaží se měnit co je osvědčené a funkční, ale každou sezóny se nás snaží překvapit jiným barevným řešením svatebních šatů. Vezmeme-li si chronologicky jenom poslední a nejbližší období, tak pro jaro a léto 2013 navrhla Vera Wang svatební šaty v rudé a bordó, k letošní končící zimě patří šlehačková bílá, jaro a léto 2014 nás bude Wang vdávat v černo-bílých svatebních šatech a na podzim tohoto roku na nás Vera Wang vytáhne růžové svatební šaty. Takže už víte, na kdy si naplánovat svatbu! Termín si zvolte podle toho, v jaké barvě svatebních šatů se chcete vdávat!

Svatební šaty Vera Wang / Co sezóna, to jiný barevný koncept!

Svatební šaty Vera Wang / Co sezóna, to jiný barevný koncept!

V nejnovější módní kolekci svatebních šatů si Vera Wang hraje hned s několika odstíny růžové. Od pastelové připomínající barvu cukrové vaty, přes pastelovou barvu kapské fuchsie, šípkově-narůžovělou, až po ve finále fuchsiově růžovo-fialovou.

Růžová svatba podle Vera Wang / Svatební kolekce podzim/zima 2014/15

Růžová svatba podle Vera Wang / Svatební kolekce podzim/zima 2014/15

FOTOGALERIE: Svatební kolekce Vera Wang podzim/zima 2014/15

Růžová svatba ve stylu Vera Wang se hned zalíbila i fashion blogerkám. A tak můžete přímo na stránkách návrhářky najít růžovou kolekcí svatebních šatů inspirovaný design panel Vané Broussard. Na něm uvidíte náměty pro barevnost svatební výzdoby nebo pro svatební kytici. Ta je mimochodem pro růžové svatební šaty doporučovaná jako směs pro svatbu dost netradičních květin: pivoněk a jiřin, nebo pivoněk doplněných čechravou. Všechny mi rostou ve velkém na zahradě – že bych se konečně provdala?

Blogerka Vané Broussard se inspirovala růžovou kolekcí svatebních šatů Vera Wang a navrhla design pro svatební tabuli i svatební kytici.

Blogerka Vané Broussard se inspirovala růžovou kolekcí svatebních šatů Vera Wang a navrhla design pro svatební tabuli i svatební kytici.

Zdroj obrázků: Vera Wang

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail