Svatební šaty Angelina Jolie očekával celý svět! Víme, kdo je navrhl a máme pro vás také 3 cool rady pro nevěsty od Angeliny. Podívejte se!

Několik dnů po svatbě Angelina Jolie a Brad Pitt tajili fotky ze svatby a média nedočkavě čekala na první informace. První snímky ze svatby získal exkluzivně magazín People, který o svatbě Brangelina, jak se vtipně páru říká, udělal celý svatební speciál. Poté, co se v médiích objevovaly různé fotky Angelina Jolie a nikdo už nevědět, jestli to jsou či nejsou její svatební šaty, se konečně objevily ty pravé. Ne ty, ve kterých si Brada brala ve filmu Mr. and Ms. Smith, ne žádné bílé šaty z červeného koberce, ale její pravé svatební šaty. Svatební šaty Angelina Jolie, které nám dávají 3 cool vzkazy, jak být jinou, moderní a přitom pořád tradiční nevěstou.

Svatební šaty Angelina Jolie na obálce magazínu People, který jako první přinesl fotografie svatebních šatů a svatby páru nazývaného také Brangelina.

Svatební šaty Angelina Jolie na obálce magazínu People, který jako první přinesl fotografie svatebních šatů a svatby páru nazývaného také Brangelina.

Svatební šaty Angelina Jolie – bílá klasika s kreativní peckou!

Svatební šaty Angelina Jolie byly z Ateliér Versace, což je Haute Couture salón značky Versace. Osobně je navrhl Luigi Massi, který je blízkým přítelem rodiny a jak řekla Angelina Jolie, neuměla si představit nikoho jiného, komu by své svatební šaty svěřila. Pravděpodobně se teď stanou nejkopírovanějšími šaty na světě a dost možná v množství kopií překonají i slavné svatební šaty od Sarah Burton pro Kate Middleton.

Angelina Jolie si na svůj velký den oblékla Massiho dlouhé šaty v tradiční bílé barvě z hedvábí. Žádná nuda se ale nekonala. K šatům totiž patřil obří závoj, který mohlo nést všech šest dětí Angeliny a Brada. A právě závoj byl na šatech tím nejúžasnějším. Byl pomalován kresbami dětí. Ale žádnými prvoplánově slavnostními nebo romantickými. Naopak. Závoj posely příšerky, zvířátka, Bradem milované motorky a Angelinou milované letadýlka, tu a tam také nějaká kytička. Aby se neřeklo…

V jednoduchosti je krása a dokazují to i snubní prsteny, které si Angelina Jolie a Brad Pitt zvolili. Jsou to jednoduché prstýnky ze žlutého zlata a navrhl je Robert Procop, který je mimo jiné také šperkařem, který navrhl Angeline zásnubní prsten.

Brad Pitt to s oblékáním na svatbu nepřeháněl. Černý oblek, který si jako svatební oblékl, již vlastnil a kravatu si dokonce musel půjčit od jednoho ze svých synů poté co zjistil, že si ji zapomněl přibalit. Svatba se totiž konala ve Francii a zaběhnout domů se bohužel nedalo. Brad se svým černým oblekem doladil se všemi syny – s Maddox, Pax, Konx a dokonce i se Shiloh. Zahara měla na sobě šaty navržené dalším rodinným přítelem, kterým je Adam Kébé a Vivienne vytáhla ze skříní své oblíbené bílé šaty.

Svatební obálka Hello! magazínu, kde je vidět detailně závoj svatebních šatů Angleina Jolie pomalovaný kresbičkami dětí Angeliny a Brada.

Svatební obálka Hello! magazínu, kde je vidět detailně závoj svatebních šatů Angleina Jolie pomalovaný kresbičkami dětí Angeliny a Brada.

3 cool nápady pro svatební šaty od Angleina Jolie

  1. Bílé svatební šaty jsou prostě klasika!
    Vzkazuje Angelina Jolie všem ženám, které hodlají vlézt pod čepec. Svatba je jen jednou (nebo pár krát za život) a nevěsta by si krásu bílé prostě měla užít. Není třeba nijak složité střihy a dokonce ani přemíru krajek, aby šaty vypadaly úžasně. Právě jednoduchost bílých šatů umožní vyniknout samotné nevěstě nebo kreativním nápadům, o kterých ještě bude řeč.
  2. Závoje jsou úžasné! 
    Mnoho nevěst se dnes vzdává závojů a naopak bohatost vkládá do šatů. Ale závoje jsou úžasné, tradiční a nevěstu zahalí do nádherného tajemství. Nést obří závoj je také nezapomenutelným zážitkem pro družičky, hlavně pokud jsou to děti. Dopřejte jim to a nevzdávejte se obřích a noblesních závojů!
  3. Personalizujte! Buďte kreativní a přizpůsobte si svatební šaty nebo závoj!
    Právě tato poslední rada Angelina Jolie je asi ta nejdůležitější a stane se teď nejspíš i na pár let hitem. Zdobte, měňte, vzkazujte. Udělejte ze svých svatebních šatů sociální síť, zeď na Facebooku či Tweet. Čmárejte, stříhejte, malujte… Nechte se na vašich šatech či závoji vyřádit dětem nebo třeba zapojte svého „kreativního“ psa. Jen nezapomeňte, že na šatech či závoji z půjčovny to asi nebudete to pravé!
Zdroj obrázků: repro People, repro Hello!, Google

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail